Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe

4 posters

World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe Empty World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe

Mesaj tarafından Faust Paz 21 Şub. 2010 - 11:08

Arkadaşlar buradaki oyunların hepsi bi harika.Yani şöle söleyim ilk gördüğümde kim oynar bunu deyip sonra başından kalkamadığım zeka ve beceri oyunları.Boyutlarıda gayet makul.Bu aralar canınız sıkılıyosa ve arada şöle çerez gibi eğlencelik bişiler arıyosanız bu oyunlar tam size göre,şiddetle tavsiye ederim World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 892728

WORLD OF GOO

Buradan indirebilirsiniz

Trailer

MACHINARIUM

Şuradan indirebilirsiniz

Trailer

CRAYON PHYSICS DELUXE

Oradan indirebilirsiniz

Trailer

Faust
Faust

Yararlılık Puanı : 153
Erkek

World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe Empty Geri: World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe

Mesaj tarafından Faust Paz 21 Şub. 2010 - 15:29

Bu arada oyunları update etmeyin.Options bölümünde update ile ilgili bi kısım varsa inaktif edin ki ilerde sıkıntı yaşamayın World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 302314
Faust
Faust

Erkek

World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe Empty Geri: World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe

Mesaj tarafından elenium Paz 21 Şub. 2010 - 22:17

hmm ilginç gözüküyorlar deneyelim bakalım. paylaşım için teşekkürler faust World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 824580
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Mesaj tarafından melancholyoftherain Paz 21 Şub. 2010 - 23:41

aaaah ah ömrümü tüketmişti şu MACHINARIUM bi dönem delirmenin eşiğindeydim şiddetle tavsiye ederim oynayın siz de delirin World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 594141
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından Faust Ptsi 22 Şub. 2010 - 16:43

elenium demiş ki:hmm ilginç gözüküyorlar deneyelim
bakalım. paylaşım için teşekkürler faust World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 824580
Dene dene seveceksin,pişman olmazsın World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 892728

melancholyoftherain demiş ki:aaaah ah ömrümü tüketmişti şu MACHINARIUM bi dönem delirmenin eşiğindeydim şiddetle tavsiye ederim oynayın siz de delirin World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 594141
Valla vaktiyle benide delirtmişti ama çooook zevk alarak oynamıştım,hikayesi felanda güzeldi.En şaşırtıcı yanı o harika grafiklerin sadece flash la yapılmış olması World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 526856
Sana tavsiyem world of goo ile crayon.Bu ikisinide dene ama vaktim yok diyosan world of goo'yu muhakkak dene
World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 892728
Faust
Faust

Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Salı 23 Şub. 2010 - 0:19

hımmmm bi ara deneyelim bakalım tarzlar aynı diyorsan değer World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 302314
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Kadın

Mesaj tarafından akin C.tesi 27 Şub. 2010 - 4:01

world of goo oynadım ama o kadar çekici gelmedi şu mechanirium tek günde bitrmenin sevinci bambaşkadır World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 829804 mantık oyunu daha çok ama bazı yerlere kitaba bende baktım yalan söylemeyeyim World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 829804 son oyun güzelmiş bir ara indirmek lazım
akin
akin

Yararlılık Puanı : 256
Erkek
Nerden : Evren\ büyük duvarın dışı\ virgo kümesinin yanı\ bölgesel grup\ samanyolu galaksisi\ güneş sistemi\ dünya

http://twitter.com/yetenakin

Mesaj tarafından melancholyoftherain C.tesi 27 Şub. 2010 - 4:13

kitaba bakmadan bitirsen tanrı diye sana tapardım zaten akın World of Goo,Machinarium,Crayon Physics Deluxe 445351
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Kadın

- Similar topics