Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beş para etmez kitaplar

3 posters

Beş para etmez kitaplar Empty Beş para etmez kitaplar

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Cuma 17 Eyl. 2010 - 23:00

Öncelikle ben yazim 1-2 tane bugün bitirdim murat menteş dublorün dilemması çok vasat kitabın kurgusu basit aşırı söz oyunları var adam kendisini ne kadar kastı acaba afili cümleler kurabilmek için onu merak ediyorum
halk avcıları jack london'un en berbat kitabı(tüm kitaplarını okumuş biri olarak diyorum)öyküler çok saçma ve diğer romanlarındaki konulara aşırı benziyor.
barış bıçakçı herkes herkesle dostmuş gibi.yazık bi de 2 baskı yapmış.kütüphaneden ne umutlarla almıştım ankara romanı diye.kitaba bir kere yanlış girmiş söz oyunlarıyla girilen kitaplar da hiç haz vermiyor.
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 1954
Erkek
Hobi : Karpuz Kabuğundan gemiler yapmak ve tabutta rövaşata çekmekxD

http://myanimelist.net/profile/Mahlas_Kafkef

Beş para etmez kitaplar Empty Geri: Beş para etmez kitaplar

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Çarş. 22 Eyl. 2010 - 12:50

şu an aklıma beş para etmez diyebileceğim bir tek ilkokulda okuduğum "Sevgi Çiçeği" adlı bir kitap geliyor, bana o yaşta travma yaşatmıştı resmen, haıtrlıyorum da ilk hikayesi bir grup kötü delkanlı tarafından içkilerine ilaç katılan zavallı genç kızların dramını ve "bu her şeyin sonu değil arkadaşlar, bir hata yaptık ama önümüzde hala bir hayat duruyor" diye bitirişlerini anlatıyordu Beş para etmez kitaplar 829804 nefret etmiştim Beş para etmez kitaplar 766952 hadi Türk filmi senaryosu neyse de, bu kitabın adına sevgi çiçeği koymak hangi akıllının fikriymiş -kapağı da pembeydi ve üstünde çiçek vardı- ve ondan daha akıllı olan kim bunu ilkokul kütüphanemize koymuş onu bilmiyorum işte Beş para etmez kitaplar 829804
ama kötü kitaplar genelde unutuluyor bence.
magical mystery dango-san
magical mystery dango-san

Yararlılık Puanı : 681
Kadın
Hobi : boş ver yaf
Lakap : dango-chan

Beş para etmez kitaplar Empty Geri: Beş para etmez kitaplar

Mesaj tarafından LuluNatu Perş. 23 Eyl. 2010 - 16:15

Bi düşüneyim ben de. İçimden sürekli vadideki zambak demek geliyor, Balzac'a olan gıcığımdan mıdııırr, başkarakterin salaklığından mıdır bilmiyorum ama o kitabı bitiremediğim halde ısınamadım xD neyse sonuçta bir klasik olduğu için beş para etmez demek hakkım değil, onu geçiyorum Beş para etmez kitaplar 829804

ay düşündüm de aklıma gelmedi neyse gelince yazarım xD
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

- Similar topics