Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası)

+3
elenium
colt
vergil
7 posters

Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) Empty Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası)

Mesaj tarafından vergil Cuma 8 Ekim 2010 - 16:03

"Bugün şans eseri Ankara Kentpark'ta gezerken Arkadaş Kitapevinin girişinin ve bir köşesinin bazı mangalarla bezeli olduğunu gördüm ve o_o moduna girdin. İlgilenen ve arayan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum bu yüzden de bunu sizlerle paylaşayım dedim.

Bunlara ek olarak bunların getirilmesini sağlayan mağaza yetkilisi ile de biraz konuştum ve dediğine göre isteğe göre manga getiriyorlarmış. Şu an ellerinde Naruto, Bleach, Death Note ve Vampire Knight mevcut ancak One piece ve Fairy Tail da getireceklermiş ve getirmeye de devam edecekler. Tabii bu biraz da sizlerin ilgisine de bağlı hatta bu ilginizi biraz daha gösterirseniz konuştuğuma göre Naruto vs gibi mangaların Türkçe çevirilerinin basımı-yayımı söz konusu olabilirmiş.
Kısacası ilginizi sakınmayın. Fiyat konusu ise bir volume manga 15 TL (euro üzerinden satış yapılıyor bir mana 7 euro)

Eğer Türkçe çeviri konusunda istekliyseniz sitelerine üye olup http://www.arkadas.com.tr/PageContactUs.aspx burdan mesaj atmanız yararlı olabilir.

Bunlar da çektiğim bazı fotolar;

Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) 2duci1i
 Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) Hsmfqc
 Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) Hwjyax
"

AnimeOu dan Jidoshie tarafından yazılmıştır:) bende dün gittim ve bleach mangası aldım ayrıca hangi manga kaçıncı volume a kadar var baktım durum şu;

Bir volume 15 TL deil maalesef 17.06TL dir angary ki baya bi fazla olmuş.. japonyada 420 yen e satılıyor bir one piece manga sı ki 7 TL falan eder.. fiyat farkını sorduğumda kargo ücreti falan filn dediler ama 7 TL lik kitaba 10TL kargo veriolarsa yazık gerçekten angryyyy

Bulunan volumelar şunlar:
Bleach 1~31
Naruto 1~48(47. volume yok en güzeli olduğundan bitmiş galiba:D)
Death Note 1~12 + 13(Death Note 13 - How To Read Encyclopedia)
Vampire Knight bunu hatırlayamadm ama baya bi volume vardı Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) 766952

yeni bölümler gelmeye devam edecekmiş..

vergil
vergil

Yararlılık Puanı : 899
Erkek
Hobi : animeler tabiki...

Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) Empty Geri: Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası)

Mesaj tarafından colt Cuma 8 Ekim 2010 - 20:44

uuu ankara'da öyle biyer olduğunu bilmek bile iyi geldi bana. alacağımdan değil de ayaküstü bikaç bölüm okumak için ilk fırsatta giderim oraya.
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) Empty Geri: Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası)

Mesaj tarafından elenium Cuma 8 Ekim 2010 - 21:05

vayyy reyonlar çok hoş gözüküyor, buralarda önüme böyle bi reyon çıksa çığlık atardım herhalde  Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) 766952 Koşun alın angaralılar  Ankara Kentpark'ta Manga Satışı (Naruto, Bleach ve daha fazlası) 829804
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Mesaj tarafından LuluNatu C.tesi 9 Ekim 2010 - 12:06

üf çok şanslısınız yaaa crywithno müthiş görünüyooo
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Mesaj tarafından magical mystery dango-san C.tesi 9 Ekim 2010 - 16:25

amaaaaa!!! ya çok güzel bunlar yaa T0T

burda da istanbul modern'de manga sergisi gibi bişey var galiba minna... taksimden de otobüs kalkıyomuş. ama o kadar etkileyici olacağını sanmıyorum *burnunu çeker*
magical mystery dango-san
magical mystery dango-san

Yararlılık Puanı : 681
Kadın
Hobi : boş ver yaf
Lakap : dango-chan

Mesaj tarafından hythloth C.tesi 9 Ekim 2010 - 16:31

Ankara'ya yolum duserse kesinlikle ugrarım...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından Ryuk Cuma 22 Ekim 2010 - 14:43

Ankaradan biri alıverse de gönderse bize
olmaz mı ?
Ryuk
Ryuk

Yararlılık Puanı : 7
Kadın

- Similar topics