Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itadakimasu Fansub

2 posters

Itadakimasu Fansub Empty Itadakimasu Fansub

Mesaj tarafından YAGA C.tesi 26 Şub. 2011 - 0:28

Linkimiz:
http://itadakimasufansub.wordpress.com/

Encoder ve çevirmen alımlarımız vardır.

Encoder veya çevirmen olarak başvurmak istiyorsanız itadakimasufansub@hotmail.com.tr adresine e-posta atınız.

Encoder olmak isteyenlerde sadece Encode bilgisi olsa yeter.

Çevirmen olmak için ise belli bir düzey İngilizce (Yalnızca İngilizce değil herhangi başka bir dilde bilse olur) dili bilmesi.Çok üst düzey bir İngilizce bilgisine gerek yok. Çevirmenin çeviremediği kısımlar olursa yardım oluruz.Git gide kendini geliştirebilir. Türkçe�ye hakim olması. Yeterlidir.

Çevirmenlerimiz Bleach One Piece ve Naruto dışında herhangi ÇEVRİLMEMİŞ istediği bir animeyi çevirmekte özgürdür.

YAGA

Yararlılık Puanı : 9
Erkek

Itadakimasu Fansub Empty Geri: Itadakimasu Fansub

Mesaj tarafından vergil Paz 27 Şub. 2011 - 2:21

siteyi inceledim tek başına bu işler zor.. kolay gelsin keşke vakit olsa yardım etmek isterdim ama üni son dönem şakası olmaz çarparlar Yoruichi neyse umarım aradığın elemanları bulursun:) simdilik tek kişide yetersin gibi Itadakimasu Fansub 413608
vergil
vergil

Yararlılık Puanı : 899
Erkek
Hobi : animeler tabiki...

Itadakimasu Fansub Empty Geri: Itadakimasu Fansub

Mesaj tarafından YAGA Paz 27 Şub. 2011 - 19:49

vergil demiş ki:siteyi inceledim tek başına bu işler zor.. kolay gelsin keşke vakit olsa yardım etmek isterdim ama üni son dönem şakası olmaz çarparlar Yoruichi neyse umarım aradığın elemanları bulursun:) simdilik tek kişide yetersin gibi Itadakimasu Fansub 413608

[b]Evet tek kişi şimdilik yeterli olacaktır Itadakimasu Fansub 829804 Ama daha fazla animeye daldığımızda boğulmasam iyi olur Itadakimasu Fansub 829804

YAGA

Yararlılık Puanı : 9
Erkek

- Similar topics