Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan?

+67
katarsis
pnrkaplan
efes01
Xlout798
melancholyoftherain
LuluNatu
colt
firavun
burak2852
worm32
diagnosis
DarK_WarrioR
kesersapi
elenium
alp1
Mertak
Mahlas_Kafkef
vergil
Hei_(BK201)
bulut212
memeto17
sıla16
straw-hat
2pozitif
say-@lones
berkay95
Necromancer
hythloth
Paraclet
sahtedip
lubby
q4r1zm4
verdonking
kasgar
_MAD_MADNESS_
vandetta00
9800gx2
Sevimli Hırsız
kermbey
(!!hate_or_love_it!!)
Sercan
[MetaL.countess]
kralgoku
4sprz
garillaz88
Painful
Teresa
daywalker
oqsijen
Kitiara
renJ
Brightblade
aXed_mind
K.H.Schneider
martikanadi
LYKaoN
Stleap
volkanist
IIchigoo
bedifeci
Natulcien
new_cellie
bLacK_cat
kikoushi
huoseyn
!!!BuRaK!!!
bLue-Dragon
71 posters

1 sayfadaki 11 sayfası 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki

Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? Empty Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan?

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 2 Ocak 2008 - 22:50

Bulamadığınız veya olduğunu bilip bilmediğiniz anime altyazılarını bu başlıkta istekten bulunun varsa buraya koyalım.Yoksa da sizi bilgilendirelim...
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? Empty Geri: Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan?

Mesaj tarafından !!!BuRaK!!! Perş. 3 Ocak 2008 - 12:59

ben "Ben 10" un türkçe altyazısını istiyorum bulabilir misin? Googleden Ben 10 veya Ben Ten diye ararsan belki türkçe altyazılarını bulabilirsin ben hala araştırıyorum....Bulaursan sonsuz teşekkürler...
!!!BuRaK!!!
!!!BuRaK!!!

Yararlılık Puanı : -19
Erkek

Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? Empty Geri: Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan?

Mesaj tarafından huoseyn Paz 6 Ocak 2008 - 13:07

Tenjou Tenge nin alt yazılarını istiyorum ben türkçe altyazı bulamadım ing izledim ama türkçe alt yazı olsa çok iyi olurdu!

dimi..
huoseyn
huoseyn

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

Mesaj tarafından kikoushi Paz 6 Ocak 2008 - 13:14

Hımm şu an bildiğim kadarıyla animextr.org onun çevirilerini üstlenmiş durumda, ve yeni başlanmış çevrilmeye galiba, çünkü henüz ilk bölümün çıktığı yazıyordu ^^ Eğer gözatmak istersen : Buradan bakabilirsin ^^
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından huoseyn Paz 6 Ocak 2008 - 13:40

Doğru indirdim baktım AHQ nun rawına uyuyor ama şöle bi durum var ..
Divxplanetteki altyazıları aynençeviriyo arada boş geçen yerler var sanki arakadaş denemeden çevirmiş bitirmiş gibi... Böyle bi eleştiri yapıyım dedim..

Eğer izlemediyseniz tavsiye ederim çok hareketli bi anime.. bitirdim bi kerede türkçe alt yazılı bitiriyim Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 302314

Zaten ondan sonra arşiv eklicem diğer animelerin yanına Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 519568
huoseyn
huoseyn

Erkek

Mesaj tarafından kikoushi Paz 6 Ocak 2008 - 13:44

Evet, benim de OVA'sına biraz göz attığım, yakında izlemeyi düşündüğüm bir anime, yalnız çeviri için söylediklerinde haklısın, sonuçta senkronlamayla uğraşmak istememiş yapan arkadaş sanıırm akod86 oluyor kendisi, baya bir çeviri işleriyle uğraşıyor ^^ O nedenle rawında da eksik yerlerin olduğunu farkedememiştir, bence bu eleştirini ona da iletsen, çevirinin sağlığı açısından da çok iyi olur...
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından bLacK_cat Paz 6 Ocak 2008 - 13:47

Ben de izlemiştim, ingilizce olarak bence de iyi bir seriydi, çeviri de eğer aksayan yerler varsa bence bunun bildirilmesi, hem çeviren hem de çevirileri takip edenler için iyi olur, ben takip etmiyordum çevirileri o nedenle bir şey söyleyemeyeceğim, ama bence de o sitedeki fansub, çeviriler bölümüne bi post atarsan çok iyi olacaktır ^^
bLacK_cat
bLacK_cat

Erkek

Mesaj tarafından huoseyn Paz 6 Ocak 2008 - 14:22

Tabiki arkadaşa da ileticem iletmemek arkadaş konuşmaktan öte çıkmaz açıkçası..
da umarım arkadaş eleştiriye açıktır... daha ne istiyosun diyenler olmadı değil.. :(

bende eleştiriyi özelden yaptım en iyisi bu olacak sanırım..

En son tarafından Paz 6 Ocak 2008 - 14:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
huoseyn
huoseyn

Erkek

Mesaj tarafından kikoushi Paz 6 Ocak 2008 - 14:28

huoseyn demiş ki: daha ne istiyosun diyenler olmadı değil.. :(

Çok ilginç gerçekten, eleştiriye açık olmayacaksan yapma zaten dii mi ^^ Neyse bakalım merak ettim şimdi vereceği cevabı Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 445351
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie C.tesi 12 Ocak 2008 - 12:18

arkadaşlar ben Darker Than Black'in alt yazılarını arıyorum..Gerçi divx te 6 bölüm war ama durmuş galiba..yardımcı olabilirseniz seinirim..
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Mesaj tarafından Natulcien C.tesi 12 Ocak 2008 - 12:31

[quote="new_cellie"]arkadaşlar ben Darker Than Black'in alt yazılarını arıyorum..Gerçi divx te 6 bölüm war ama durmuş galiba..yardımcı olabilirseniz seinirim..[/quote

Altyazı olarak bilmiyorum ama; eğer çoktan serinin tamamını indirmediysen seriyi fansublayan bir grup var -Reklam yapmıyayım, eğer istersen siteyi pm atarım. ^^- ordan tr altyazılı fansub olarak indirebilirsin. ^^ Ben dtb'yi o grubun fansublarıyla izledim, son derece iyi iş çıkarmışlardı, görüntü kalitesi iyiydi. Tavsiye ederim.
Natulcien
Natulcien

Yararlılık Puanı : -9
Kadın

Mesaj tarafından bedifeci Paz 20 Ocak 2008 - 21:58

tabi ki yardımcı olurum..İlk öncelikle şunu söylesem anianka grubu zaten çevirmişti sitesinde var fansub olarak video ile birleşik
ama alt yazı arıyorsan http://forum.yedincigemi.com/ sitesine üye olup anime kısmından çeviriler kısmına girip iDarker Than Black 25 bölünün çevirisine ulaşabilirsin aslında rapide filefactory upload yapabilirdim ama çeviriyi yapanın emegine saygıya inandığım için bence siteye üye ol rahat bir şekilde animenin Türkçe seyret ayrıca 4-5 anime sürekli çevriliyor haberin olsun.Bu yazıyı okuyan diğer arkadaşlarda
4 -5 animenin aktif çevirilerini takip edebilir.Dıuyrulur.Ben yararlanıyorum..
bedifeci
bedifeci

Yararlılık Puanı : -13
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com

Mesaj tarafından kikoushi Paz 20 Ocak 2008 - 23:32

Gerçekten güzel bir yermiş ilk defa duydum saol, baya bir işme yarayacak ^^..
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından bedifeci Ptsi 21 Ocak 2008 - 0:11

BİRŞEY DEĞİL....Aslında burda DivXPLANET sitesinin anime forum bölümünün çevirmenlerinin bir kısmı bulunuyor çevirilerini DivXPLANET yanında bu site üzerinde veriyor.....Farklı animelerde çevriiyor.Ben Seirei no moribito,Macross Frontier ve ghost hound,Moonlight Mile Ghost Hound çevirilerini takip ediyorum..
bedifeci
bedifeci

Yararlılık Puanı : -13
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com

Mesaj tarafından new_cellie Ptsi 21 Ocak 2008 - 14:33

bedifeci çok saol..Gerçi Natulcien anianka'yı tavsiye ettikten sonra indirmeye başlamıştım ama olsun diğer alt yazılarda işime yarıcak Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 519568
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından IIchigoo Ptsi 21 Ocak 2008 - 22:52

ARkadaşlar, bana ingilizce olarak anime altyazıları bulunan bir site, adres artık ne olursa^^ ondan lazım, tamam mesela divx-planet falan var ama ingilizce altyazı arşivi açısından çok da geniş değil, eğer böyle bir site veya ne biliyim herhangi bir adres bilen varsa ve paylaşabilirse, gerçekten çok makbule geçerr Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 413608
IIchigoo
IIchigoo

Yararlılık Puanı : -12
Erkek

Mesaj tarafından volkanist Salı 29 Ocak 2008 - 20:39

You're under arrest'in tv serisi ve Lupin the 3rd: Secret of the Twilight Gemini, Full Metal Panic, Queen Emeraldas, Yotoden: Wrath Of The Ninja ve Last Exile'ın altyazılarını bilen varmı. biliyorum biraz abarttım ama napayım elimde duruyor bunlar. benimde ingilizcem o kadar iyi değil ancak yarısını anlıyorum
volkanist
volkanist

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Çarş. 30 Ocak 2008 - 14:36

Anianka kapanınca elimde alt yazısız bir "black lagoon" la kaldım Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 894785
Tabi birde fansub'lı izlediğim Ouran'ın son beş bölümü war ( off yaa)
gerçi alt yazıları bulmayı beklemiyorum ( malsef ) ama bu konu ile ilgili bilgisi olan biri varmı...
zaten depresif bir ruh halindeyim bu olay daha da bozdu moralimi Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 894785 Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 894785
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 30 Ocak 2008 - 15:31

Black Lagoon 1-18 e kadar buldum.Sen kaçıncıyı arıyorsun Nesibe..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Çarş. 30 Ocak 2008 - 17:23

Black Lagoon 12 bölüm alt yazısını arıyorum..

aslında eğer mümnkünse sen adresi verebilirmisin özkan? Zaten bana adam gibi alt yazı siteleri lazım
( klasik lanetim devam ediyo nereye üye olsam kapanıyor korkuun walla bu sitede benim lanetim yüzünden kapanır sonra Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 829804 )
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 30 Ocak 2008 - 17:50

divxplanette buldum..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Çarş. 30 Ocak 2008 - 17:58

"Burakku Ragün" yazan şeymi?
Eğer oysa ben kendime ne diyeyim yaa Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 999372 Adı farklı diye açıp bakmadım o dosya ya dvxte yok zannediyorum Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 783641 ..Ee bu işlerde yeniyim zamanla öğrenicem artık Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 824580
Çok saol Özkan Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 519568
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 30 Ocak 2008 - 20:49

bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Perş. 31 Ocak 2008 - 14:04

İngilizcee çıktı Tüm Anime Altyazı İstekleri Buradan? 894785 ..Nese ben zati bu sabırsızlığı bırakmaya karar berdim bi yerden bulucam bunun altyazısını hem anianka bi yere koyar bu altyazıyı harcamazlar boşa.bende o zamana kadar bekleteyim bari ( başka çare yok zaten hiçbi yerde yok )
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Stleap Paz 10 Şub. 2008 - 8:03

Bulursanız Türkçe altyazılarının devamını falan haber verirseniz güzel olur, zira ben bulursam da burada paylaşırım...
Stleap
Stleap

Yararlılık Puanı : -18

1 sayfadaki 11 sayfası 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki

- Similar topics