Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler

+8
Kitiara
hythloth
beyazm
aXed_mind
krigma
Brightblade
bLue-Dragon
bedifeci
12 posters

İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler Empty İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler

Mesaj tarafından bedifeci Cuma 25 Ocak 2008 - 16:27

İndirrr...

CCCP Combined Community Codec Pack
http://cccp.shinsen-subs.org/Combined-Community-Codec-Pack-2008-01-24.exe

Codec Pack All in 1 6.0.3.0
http://ftp.slunecnice.cz/slunecnice/win/c/Codecs6030_allin1.exe

K-Lite Codec Pack
http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/multimedia/video/k-lite_codec_pack/klcodec370s.exe

K-Lite Mega Codec Pack 3.7.0
ftp://majorgeeks.mirror.internode.on.net/multimedia/klmcodec370.exe

XP Codec Pack 2.3.4
http://www.xpcodecpack.com/ sitesine girrek indirebilirsiniz.

Codec nedir: Codec kelimesi anlam olarak COmpressor ( sıkıştırmak ) ve DECompressor ( sıkıştırılanı açmak ) kelimelerin kısaltılmasından doğan bir kelimedir. Codec'ler başlı başına bir yazılımdır. Compressor'un karşılığı encoder decompressor'un karşılığı decoder dir. Encoder ( sıkıştırmak ) codec ler bir görüntü veya sesi alıp belirtilen formatta ( divx, mp3, mpeg1, mpeg2 v.s.) şifreleyip sıkıştırırlar..Bu sayede ilgili formatın özelliğine göre yer tasarrufu sağlanır. Örneğin 4.5 gb.lık bir DVD film i çok az bir görüntü ve ses kaybı ile 700 mb. lık bir Divx formatına dönüştürebilir. Sizlerde indirdiğiniz mkv veya ogm codecli filmleri seyretmek istiyorsanız muhakkak yukarıdaklerinden birini yüklemeniz lazım

Birden fazla sikistirma standarti oldugu icin, codecler de birden fazladir ve her ne kadar artik standartlasmis olan 4 5 ornegi div-x piyasasinin %90ina yeterli gelse de, sorunsuz film izleyebilmek ve gelecekte cikabilecek sorunlara pesinen engel olmak icin tum populer codecler bilgisayara yuklenmeli yada codec pack denilen, birden fazla codec'i icinde barindiran paket programlar kullanilmalidir.

işin açıkçası kodlanan ,sıkıştırılan videolarınızı izlemek istiyorsanız..MuhakKak gerekli codeclerin bilgisayarınıza yüklenmesi lazım....
bedifeci
bedifeci

Yararlılık Puanı : -13
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com

İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler Empty Geri: İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 9 Nis. 2008 - 21:57

saolda arkadaşıma anime veriyorum k lite mega pack yüklenmiyo ona ve rmvb izleyecek + altazyı uyacak olabilir mi bununla ilgili bişey..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler Empty Geri: İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler

Mesaj tarafından Brightblade Çarş. 9 Nis. 2008 - 22:56

o zaman hemen real alternative adlı codeci indiriyorsun özkan.. .. 1.75 versionu şu anda ortalıkta dolaşıyor, 5.7 mb boyut . rmvb leri bununlada sorunsuz izleyebilirsiniz...
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 10 Nis. 2008 - 10:14

ben izlemicem ben şükür izliyorum da altyazıda koyabilir mi arkadaş..arkadaşım için her gün soruyo bundun mu bişey diyo çıldırcam..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından Brightblade Perş. 10 Nis. 2008 - 12:20

eee... altyazı aynı isimli olursa otomatik görüyor zaten özkan... yanlış mı anladım yoksa soruyu??
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Perş. 10 Nis. 2008 - 19:42

aslında doru anladın ama bs playerla izleyemez mi o daha kollay oluyor..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından krigma Perş. 10 Nis. 2008 - 19:51

k-lite yukleyince bs de izleyebiliyorsun rmvb dosyalarini ama her rmvb olmuyor
krigma
krigma

Yararlılık Puanı : 20
Erkek

Mesaj tarafından bedifeci Perş. 10 Nis. 2008 - 22:03

uzatmaya gerek yok bsplayer eskiden gözdemdi ama artık gereksiz bir oynatıcı geliyor bana Kmplayer ve gomplayerden şaşmayın Türkçe destekleride var.....Bsplayer gibi de kasmıyorlar....
bedifeci
bedifeci

Erkek

Mesaj tarafından Brightblade Perş. 10 Nis. 2008 - 22:04

media player classic.. asla şaşmam... minik bişi her işe de yarıo İndirdiğiniz animeleri seyretmek için Codecler 824580
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Erkek

Mesaj tarafından aXed_mind Perş. 10 Nis. 2008 - 22:12

bnm pc'nin dangalaklıından kaynaklıdır kesin ama gom player innnnnnnaanılllmaaaazzzz yawaş..bs player'dan şaşmıorum..k lite codec pack çok yaşa!!
aXed_mind
aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Mesaj tarafından bedifeci Perş. 10 Nis. 2008 - 22:28

gom player biraz yavaş olduğuna bende katılıyorum ama bsplayere takılamıyorum ilk çıktığında en çok seyrettigim player idi.Ama codeclerde sorun veriyor siye hatırlıyorum rmvb yada mkv
neyse herkes istediğinde serbesttir yeterki göstersin ,oynatsın...
bedifeci
bedifeci

Erkek

Mesaj tarafından beyazm Salı 13 Mayıs 2008 - 14:53

ben bsplayer ile mkv, rmvb ve tüm video dosyalarını alt yazı sorunu olmdan rahatça izliyorum, evet ilk çıktığından beri bs'ye bir alternatif bulamadım.
beyazm
beyazm

Yararlılık Puanı : -3
Erkek

Mesaj tarafından hythloth Çarş. 28 Mayıs 2008 - 21:24

Ben real player la izliorum ve bunların bi kacı bende var o yuzden media player lada izliorum ama saol dierlerini de indireyim...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından Kitiara Çarş. 28 Mayıs 2008 - 21:35

Ben Gom Player'la en ufak bir sorun bile yaşamıyorum. Kesinlikle muhteşem. Alt yazıları ayarlamak da çok kolay. İzlediğiniz videodan isteğe bağlı otomatik kara yakalaması benim çok işime yarıyor. Üstüne bir de sizin istediğiniz kısımları wav ya da ogg formatına çeviriyor, onları da güzel güzel dinleyebiliyorsunuz. İsterseniz mp3-mp4 player'a falan atarsınız. Çalıştıramadığı tek format rmvb. Onu da Xp Codec Pack'le hallettim. Real Alternative bilgisayarınızdan Real Player'ı kaldırmayı şart koşuyor, Xp Codec Pack'le öyle bir şart yok.

http://www.inndir.com/XP_Codec_Pack-33046p.html
Kitiara
Kitiara
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : 519
Kadın
Hobi : Uyumak
Lakap : Kiti, Kit, Sarı Pisi

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından hythloth Çarş. 28 Mayıs 2008 - 21:55

Saol su anda indiriorum...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından beyazm Cuma 30 Mayıs 2008 - 20:09

hiç denememiştim Gom Player'ı Merak ettim şimdi, sağol Kitiara, indireyim bakalım.
beyazm
beyazm

Erkek

Mesaj tarafından beyazm Ptsi 2 Haz. 2008 - 10:13

Gom gerçekten bs den daha özellikli bir player arkadaşlar. Gayet iyi tasarlanmış üstelik free. tavsiye ediyorum.
beyazm
beyazm

Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 2 Haz. 2008 - 11:53

gomun ne gibi özellikleri var bsden üstün açıklar mısın ben bs kullanıyorum ama gom hakkında bir bilgim bile yok..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından Sercan Cuma 15 Ağus. 2008 - 6:27

bs player ile gom player arasındaki yazim

bs player'da izlediğimiz filmin dublajını değiştirmek için ses dosyası ekleyebiliyoruz.Bazı rmvb uzantılı dosyaları açmıyor

gom player'da ise renkler daha canlı gözüküyor isteyen iki programı açıp bakabilir.Ayrıca alt yazıları da ayarlayabiliyoruz.İzlediğimiz filmlerin dublajını değiştiremiyoruz.En büyük dezavantajı ses eklentisi yok
Sercan
Sercan

Yararlılık Puanı : 104
Erkek

Mesaj tarafından alp1 Paz 21 Haz. 2009 - 15:27

arkadşlar ben blood+ yı indirdim ama izleyemiyorum media playerda.ne yapmam lazım??
alp1
alp1

Yararlılık Puanı : 36
Erkek

Mesaj tarafından alp1 Paz 21 Haz. 2009 - 15:36

real alternative i indirdim izleyebliorum..ama ingilizce nasıl türkçe altyazılı yapablirim?
alp1
alp1

Yararlılık Puanı : 36
Erkek

Mesaj tarafından Millennium Wizard Ptsi 22 Haz. 2009 - 10:01

En iyisi kmplayer mega codec pack yükleyin hepsini açıyor binbir türlü özelliği var ayrıca seste gümbür gümbür çıkıyor.Sadece dvd videoları biraz zor açıyor sanırım
Millennium Wizard
Millennium Wizard

Yararlılık Puanı : 238

Mesaj tarafından colt Ptsi 22 Haz. 2009 - 12:03

km player + k-lite mega codec son sürüm, açamayacağı format yok, ya da bana rast gelmedi. Videoları hiçbi şekilde açamıyorsanız video dönüştürücülerde açmayı deneyin, onlar genelde sorunlu codeclere sahip oluyor..
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

- Similar topics