Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk

+2
kikoushi
bLue-Dragon
6 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk - Sayfa 2 Empty Geri: Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk

Mesaj tarafından Underfined Paz 10 Ağus. 2008 - 13:57

Aslında ben çalıştım hatta diğer bölümleride öyle vermeyi düşünüyorum ama Karaoke yapamadığımdan pek yanaşmıyoruz Hardsub a bu arada ilgilenenlere duyrulur Yugioh 5D'S Her Hafta Pazar Günü Japonyada yayınlanmaktadır...Bugün 19.bölüm çıktı raw olarak bende indirdim hemen Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk - Sayfa 2 829804

Underfined
*uğur*
*uğur*

Yararlılık Puanı : 4
Erkek
Lakap : Mibu-Kyo---Underfined

http://www.animetrk.net

Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk - Sayfa 2 Empty Geri: Yu-Gi-Oh 5D's Türkçe Altyazı-AnimeTrk

Mesaj tarafından bLue-Dragon Paz 10 Ağus. 2008 - 14:00

yok yaw rmvb olarak linkten indiriyo kerim ordan zamanlamayı falan kendisi yapıyo..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Mesaj tarafından kermbey Paz 10 Ağus. 2008 - 20:15

evet rmvb olarak yapıyom bu arada sitede 18 e kadra ing altyazılı var her hafta güncelleniyo şu anda altyazı yapımına başlıyom 150. cümledeyim biterse özkan abiye yollarım
kermbey
kermbey

Yararlılık Puanı : 201
Erkek

Mesaj tarafından kermbey Ptsi 11 Ağus. 2008 - 16:39

arkadaşlar müjde yugi 5D's in şimdiye kadar çıkan bütün bölümlerinin hazır altyazısını buldum artık bir günde bir veya 2 altyazı yapabiliriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
kermbey
kermbey

Yararlılık Puanı : 201
Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 11 Ağus. 2008 - 19:57

6.Bölüm eklenmiştir..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics