Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sora no Woto

3 posters

Sora no Woto Empty Sora no Woto

Mesaj tarafından colt C.tesi 20 Mart 2010 - 19:14

Sora no Woto Soranowoto

Sora no Woto
So-Ra-No-Wo-To
The Sound of the Sky

İlk fansub çalışmam olduğu için hatalarım varsa affola. İnsan böyle bir işe başlamadan önce yazı dilinin ne kadar itici olabileceği konusunda bir fikir sahibi olamıyor, seri boyunca seyir zevkinizi bozmayacağını umarak konuşma dilini tercih edicem ("tercih edeceğim" yerine "tercih edicem" gibi). Ayrıca şu an için yüksek çözünürlüklü bölümler koyamıyorum ve dosya paylaşım sitelerinden birinden üyelik alana kadar da bu geçici linkleri kullanabilyorum. Haftada bir yeni bölüm eklemeyi planlıyorum, ama ben planladıysam kesin bi sorun çıkar, gecikmeler olabilir, şimdiden affedin.

Hikaye küçüklüğünde trompet çalan bir asker görüp, bunu çalmayı öğrenebilmek için orduya katılan Kanata Sorami'nin, Seize şehrinde kızlardan oluşan küçük bir birliğe atanmasıyla başlıyor. Hikayenin geçtiği zaman biraz ilginç. Türünü bilemedim, komedi ve dramı kararında, hafiften müzik serpiştirilmiş ve askeri dekor kullanılmış, ilerki bölümlerde mecha bile çıkabilir. Karakterler biraz klasik, saf kızı da var tsundersi de, karizmatiği de var gizemlisi de... Umarım seversiniz.

SORA NO WOTO

Bölüm 1 ---> http://www.megaupload.com/?d=ZYHQ38GP
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Sora no Woto Empty Geri: Sora no Woto

Mesaj tarafından colt C.tesi 20 Mart 2010 - 23:42

Özürlerimi sunarak belitmeliyim ki, zaten çevirisi yapılmış bi animeyi çevirmekte olduğumu şu an itibariyle öğrenmiş bulunuyorum. Canım çok sıkıldı. devam etmenin bi anlamı olduğunu düşünmüyorum.
İki bölümlük çeviri için üç günümü heba ettiğime mi yanayım, o heyecanla ilk bölümü upload edip buraya koyduğuma mı yanayım bilemedim.
Kusuruma bakmayın hakkaten canım sıkıldı, iyi bi iş yapayım derken elime yüzüme bulaştırmışım gibi hissediyorum.
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Mesaj tarafından elenium Paz 21 Mart 2010 - 21:52

Senin için üzüldüm colt-sama. Aslında belki o grup kaliteli yapamamıştır elimizde alternatif bi adres olmuş olur. Sora no Woto 766952 Çok önemseme, en azından çok ilerlemeden farkettin. Yine de ellerine sağlık, indirdim şimdi birazdan başlarım izlemeye.
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 22 Mart 2010 - 17:17

colt aşk olsun ama niye devam etmedin ki bence sen daha güzel çevirirdin Sora no Woto 165186 neyse ya da başka bir animede görmek isteriz seni hiç değilse çeviride pratik yapmış oldun, kim bilir kaç zamandır yapmıyordun (ben de nereden kıvırayım şaşırdım Sora no Woto 829804 )
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf