Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2010 İlkbahar Anime Listesi

4 posters

2010 İlkbahar Anime Listesi Empty 2010 İlkbahar Anime Listesi

Mesaj tarafından jetkiller Ptsi 5 Nis. 2010 - 21:37

K-ON! Season 2
Tür:Müzik, Okul, Komedi
Bir grup lise öğrencisi, okullarının kapanmak üzere olan müzik kulübünü kurtarmaya karar vererek harekete geçerler. Artık kulübün tek üyeleri onlardır. Yine de eğer ay sonuna kadar 4. üyelerini bulamazlarsa kulüp kapatılacaktır. Sonunda biri şansını dener ve gitarist olarak başvurur. Fakat başvuruyu yapan Hirasawa Yui’nin herhangi bir nota bilgisi yoktur ve bir enstrüman çalamamaktadır. K-ON kulübünün kapanmaması adına diğerleri, Yui’yi eğitmeye ve bir müzik grubu oluşturmaya çalışırlar.
İkinci sezonu kaldığı yerden devam ediyor..(Tanıtım:Anime.gen.tr)

Angel Beats!
Daha önce Clannad ve Air’ın müziklerini yapan Jun MAEDA bu sefer karşımıza Angel Beats!’in senaryo yazarlığı ile çıkıyor..
Ölümden sonraki hayatta geçen hikâyede, makul olmayan hayatlar sürmek zorunda kalan insanlar, öldükleri zaman kaderleri yüzünden Tanrı’ya isyan ederler. Yurippe adlı bir kız tarafından yönetilen isyancıların hepsi SSS’e (Shinda Sekai Sensen/Dead World Battlefront) aittir ve Tanrı’ya isyanlarında meleklere karşı olan savaşları anlatılır.(Tanıtım:Anime.gen.tr)

.Birçok anime mevcut bunların tanıtımlarını Anime.gen.tr adresinden bulabilirsiniz..
jetkiller
jetkiller

Yararlılık Puanı : 766
Erkek
Hobi : Pivot,Anime,Cs 1.5,Manga
Lakap : Evanna Lynch

2010 İlkbahar Anime Listesi Empty Geri: 2010 İlkbahar Anime Listesi

Mesaj tarafından melancholyoftherain Salı 6 Nis. 2010 - 18:45

hadi bakalım heyecanla bekliyorum şu k-on u ama ben sonmahar diye biliyordum 2010 İlkbahar Anime Listesi 903727
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından LuluNatu Çarş. 7 Nis. 2010 - 15:28

yok yahu bildiğim kadarıyla k-on başladı bile 2010 İlkbahar Anime Listesi 766952

edit: evet, ilk bölüm çıkmış.

sağ ol jet 2010 İlkbahar Anime Listesi 766952 ama bu kadarcık olamaz yav, diğerlerine de bakayım ben.
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Mesaj tarafından colt Salı 13 Nis. 2010 - 21:34

Angel Beats fena değil iki bölümünü izledim gayetlece hoşuma gitti, konusu beni benden aldı.

K-On'u izlememek olmaz zaten, ama ben biraz bekleticem, en azından bikaç bölüm biriksin, demini alsın.

Bi de Senkou no Night Raid'i merak ediyorum. ben kaşındım sanırım ona da başlıycam.

sağolasın jet
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

- Similar topics