Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

J-K-Ch-Tw Dramaları

5 posters

:: Konuş :: TV Dizileri

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

J-K-Ch-Tw Dramaları Empty J-K-Ch-Tw Dramaları

Mesaj tarafından Natulcien C.tesi 7 Haz. 2008 - 17:22

((Başlığı sanırım bu sefer doğru yere açtım.))

Şu sıralar bende JDrama takıntısı başladıda, forumuda bir yoklayayım
dedim. Aranızda hiç uzak doğu dizilerine ilgi duyan varmı? ^^

Şimdi
Hana Kimi'nin son bölümünü izlemeye gitmek üzereyim. İçimde gene büyük
bir Oguri Shun boşluğu açılacak. -_-" Hana Yori Dango ilk sezon
bittikten sonrada aynı duruma düşmüştüm. T_T Bu ikisinin özellikle her
kızın izlemesi gereken çok tatlı iki shoujo olduğunu düşünüyorum. ^^
Natulcien
Natulcien

Yararlılık Puanı : -9
Kadın

J-K-Ch-Tw Dramaları Empty Geri: J-K-Ch-Tw Dramaları

Mesaj tarafından kikoushi C.tesi 7 Haz. 2008 - 17:45

Ben hiç duymuyorum ama okuldaki birçok arkadaşım animenin adını duymamış olanlar bile hastaları diyebilirim, 2. dönem bitmeseydi, bana da getireceklerdi, o kadar konuşulanın ardından meraklanıo insan tabii XD
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Natulcien C.tesi 7 Haz. 2008 - 17:50

http://brigade.baka-wolf.com/j-drama/

Buradan direct olarak indirebileceğin JDramalar var. ^^ Hızı fena değil 100 le felan iniyo bende normal durumlarda. ^^
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie C.tesi 7 Haz. 2008 - 18:14

ana bu başlığı görmemiştim J-K-Ch-Tw Dramaları 824580
Açıkçası bende Live Actionlara karşı bi nefret vardı ama Hana Kimi bu nefreti sildi süpürdü resmen J-K-Ch-Tw Dramaları 165186
şimdi Hana yaroı dango izleme planları içerisindeyim J-K-Ch-Tw Dramaları 594141
ve Zettai Kareshi yide indirmeyi düşünüyoruum.Bu arada tavsiyelree de açığım her zamanki gibi J-K-Ch-Tw Dramaları 824580
natu sen Hana Kimi'de kimi sevdin bakalıım J-K-Ch-Tw Dramaları 302314
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Yararlılık Puanı : -29
Kadın

Mesaj tarafından kikoushi C.tesi 7 Haz. 2008 - 18:21

Link baya güzelmiş ece saol, ben de nes gibi açıkcası önerilere açığım ama aynı zamanda sadece açık değil, önerilerinizi almak isterim, pek bir bilgim yok bu taraflarda bilindiği üzere XD
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie C.tesi 7 Haz. 2008 - 18:34

walla dediği gibi ben yeniyim ama bence eğer Hana - kimi 'yi bi izle birde bu Zettai Kareshi çok övülüor ona da bakmak lazım dimi J-K-Ch-Tw Dramaları 302314
aslında bana emine'nin tavsiyesi olan nodame cantabile'ye var valla bence bu üçünden birinden başla
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Natulcien C.tesi 7 Haz. 2008 - 19:17

Nesibe, eğer Hana Kimi'yi sevdiysen Hana Yori Dango'ya bayılacağını garanti edebilirim. ^^ İkisininde benzer noktaları var zaten. ((Kızın iki erkek arasında kalması, gıcık bir kız grubu, Türk filmi misali iyi/kötü raslantılar. )) Hana Yori Dango 9'ar bölümden oluşan iki sezonu var ve ayrıca Haziran'ın 28'inde final olarak birde filmi çıkacak.

Hana Yori Dango'da, Hana Kimide reverse harem tarzı. Bir kız etrafında erkekler... Ben nasıl haremlerden hoşlanmıyorsam, Goku sende reverse haremlerden hoşlanmıyorsun biraz sıkılabilirsin. ^^ Bu yüzden eğer ilk draman olarak romance değilde daha eee, erkeksi bişeyler istersen sana Rookies'i öneririm. Henüz 4 bölümü çıktı ve devam eden bir drama. Genel olarak beyzbol hakkında. (Nes, bunada Hana Kimi'deki Kagurazuka (Shirota Yuu) için başladım. XD )

Zettai Kareshi'ye bende başlıycam yakın zamanda sırf Hiro Mizushima için. (Hana Kimi'de 2. yurdun başkanı - ölürüm ben onaağğ.) Bir kadının kendini mükemmel erkek arkadaş olarak programlayan bir robotla, ondan hoşlanan ofisten biri arasında kalmasını anlatıyor sanırım. (Böyle ufak bilgilerde verelim dimi hihi.)

One Litre of Tears'ı çok övdüler. İzleyen herkes salya sümük ağlamış. İlgisini çeken olursa bunada bi bakabilir. XD

Sonracımaa, Yukan Club var. Henüz bir bölümüne biraz baktım. Zengin bir okulda toplanan bir grup gencin can sıkıntısından dedektifçilik oynamasını anlatan komedi ağırlıklı bir seriymiş.

Nobuta wo Produce, 1. bölümü izledim bugün. Özellikle oyuncuları çok kaliteli. J-Pop grubu olan KAT-TUN VE NEWS'ten Kamenashi Kazuya ve Yamapi başroldeki iki erkek oyuncu. Ayrıca, Nesibe'nin Hana Kimi'den tanıyacağı Horikita Maki (çok şeker kız yahu) ve Death Note Live Action filmlerinden Misa olarak tanıyacağınız Erike Toda da başroldeki kız oyuncular. Konusuna gelirsek, şimdilik bir insanı baştan yaratmak ile ilgili olduğunu söyleyebilirim.
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından kikoushi C.tesi 7 Haz. 2008 - 21:37

Cidden izlemiş kadar oldum Ece ya, çok saol, artık bu kadar yazının üstüne hemen indirip izlemeye başlıyorum, her ne kadar bazı önyargılarım olsa da umarım hepsini kısa bir zamanda kırmayı başarabilirim XD
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Erkek

Mesaj tarafından Natulcien C.tesi 7 Haz. 2008 - 22:46

Ha bu arada lolipower ftpleri arasında bayağı bir (50 kadar) dorama var. (İçlerinde Hana Yori Dango, Hana Kimi, Nobuta wo Produce, Yukan Club, 1 Litfe of Tears, Nodame Cantabile gibi başlıkta geçenlerde var.) Haberiniz ola. ^^ (http://www.lolipower.org)

Bu arada başka bir drama daha önereyim, My Boss My Hero. İlk bölümü izleyipde, hiç eğlenmedim, gülmedim, hatta "gülmekten kopmadım" diyen gelsin beni bulsun. xD Gerçi henüz tamamlamadığım bir seri, çok önceden başlamıştım ve bazı nedenlerden dolayı yarım kalmıştı ama yazın ışık hızıyla bitirmeyi düşünüyorum. XD (Gene son bölüm fobim tutmazsa, Hala Hana Kimi son bölümü izleyemedim ehüehü.)

Konusundan bahsetmek gerekirse, bir Japon mafya babası, oğlunu ancak liseyi bir kez daha doğru düzgün bitirirse işlerin başına geçireceğini şart koşmasıyla başlayan bir hikaye.

Nes, sen Sano'cu musun Nakatsu'cu mu? Ben Sano, Oguri Shun için sırf yoksa aslında Nakatsu daha sempatik ama Ikuta Toma'yı pek beğenmiyorum burnu çok büyük. XD Oguri Shun'un benim için Hana Yori Dango'danda gelen bir karizması var. ^^

Birde, hatırlayanınız varmı, zamanında Star'da bir kore draması yayınlanırdı, aşk çıkmazı diye? Ee dizi genel olarak kumarhaneler etrafında geçiyordu. Los Angeles'a kadar uzanıyordu. Romance, dram tarzı bişeydi. Gerçek ismi All In imiş, geçenlerde linklerini buldum onu indirip izliycem, bitirememiştim tvdeyken yarım yamalak izlemiştim içimde patlamıştı. Ama açıkçası söylemek gerekirse "korece" konuşmalar kulaklarımı çok tırmaladı. Anime izleyeme başladığımda Japonca bu kadar kulak tırmalayıcı gelmemişti bana. -_-"
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie C.tesi 7 Haz. 2008 - 23:41

yazılarını şu an uzun uzun okuyamıorum malesef ama tavsiyelere bakıcam kesin J-K-Ch-Tw Dramaları 302314
edit = herkes sızdı bi ben ayaktayım yazını okudum süpersin ece yaa J-K-Ch-Tw Dramaları 466597 baya tercih sunmuşsun bize hepsini resimlere baktım..Hana yori dango'yu renji indiriyordu o vercek bana izlerim artık J-K-Ch-Tw Dramaları 824580 diğer serilerden Nobuta wo Produce ve My Boss My Hero hoşuma gitti onlara bakarım artık..
Yukan Club ise sen biraz izle bakalım nasıl birşeymiş J-K-Ch-Tw Dramaları 824580

valla Zetteai'de Nanba senpai'nin oyndaığını biliom yaa o yüzden aşırı ilgimi çekio umarım kızı o alıordur J-K-Ch-Tw Dramaları 766952 kıyamaaaaaaam
Ben büyük bi Nakatsu'cuyumm o ne tatlılık o ne komikliktir öle yaa J-K-Ch-Tw Dramaları 531698 burnu büyük ama bence Toma'ya yakışıo valla J-K-Ch-Tw Dramaları 824580 ahh ahh o ilanı aşk da kopmuştum ben ağlamak istediim :böhüü:
sen izle son bölümü yaa korkmaa J-K-Ch-Tw Dramaları 302314
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Natulcien Paz 8 Haz. 2008 - 13:46

Yeni gördüm mesajını editlediğini. ^^

Yukan Club'ta KAT-TUN'dan Akanashi Jin oynuyo benim tanıdım aktor ve aktistler arasında. İyi iş çıkarmış oyunculuk adına. (Çok tatlı olduğundan bahsetmiyorum bile.) Yukan Club'ta 3 kız 3 erkek ana karakter var. Hepside farklı tiplemeler, motorcu, kareteci, grubun beyni, tamaki kılıklı bir tane ve kokoş v.s... Renge gibi oldum bende bu arada. XD

Ya dün baktım biraz son bölüme. "Bizi aldatan arkadaşımız değildir." felan diyorlardı. Yhaa Mizuki üzgün giderse çok pis olurum ben böhühüh. Ciddi ciddi bir fobi oluştu bende haa. XD
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie Paz 8 Haz. 2008 - 13:47

ya istersen spoiler verem madem için almıoo J-K-Ch-Tw Dramaları 829804
hmm izlicek baya seri varyaa hadi bakalım bi yerden indirmeye başlayayım artıkk..
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie Ptsi 9 Haz. 2008 - 15:17

Zettai Kareshi 2 bölüm izledim gerçekten hoş olmuşş.Ece sende bir an önce izle bence J-K-Ch-Tw Dramaları 302314 kız hoş Mizushimaise göz alıo resmen ( bir insan bu kadarmı süper olur yaa J-K-Ch-Tw Dramaları 531698) valla genelde japonların oyunculuklarını beğenmem ama Mizushima müthiş J-K-Ch-Tw Dramaları 783641
dramada hoş ve komik bir aşk hikayesi anlatılıor..konu iki erkek arasında kalan kıza dönüşcek gibi duruyor.Ben Soshi'yi tutuyorum tabikii J-K-Ch-Tw Dramaları 824580 ama robotu da seviyorum aslında sevmem zannediyordum ama baya komik J-K-Ch-Tw Dramaları 824580
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Natulcien Ptsi 9 Haz. 2008 - 16:43

Sen bu kadar sevdiğine göre benimde en yakında başlamam gerek öyleyse Zettai Kareshi'ye. Hazır elimde DD linkleride var ama baka-wolftan hala Nabuto indiriyorum bugün biterse yarın ZK indirmeye başlayabilirim sanırım. ^^ Ya Robot da Hiro da çok tatlı ben olsam ikisinden birini seçemezdim herhalde. J-K-Ch-Tw Dramaları 531698 Mangasında göre değişikler varmış ama sanırım. Mangasında o kız bir lise öğrencisiymiş felan filan.

Bu arada bende dün Rookies 2. bölümü izledim. Shirota pek yoktu bu bölümde, ilk bölümde bütün okulu sıra dayağından geçirdikten sonra bunalıma girdi. Çok süper oynuyor yalnız Shirota oynadığı psikopat karakteri. Bu bölümde daha çok güldüm, beyzbol takımıda yavaş yavaş kendine geliyor artık. Özellikle sigara içerken yakalanma sahneleri çok matrak. 3. bölümde çok garip şeyler olucağa benziyor izlemek için sabırsızlanıyorum. ^^ ((Not: Bu animeden japonda hayalin "yume" demek olduğunu öğrendim ziya en sık geçen kelimelerden biri))
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie Ptsi 9 Haz. 2008 - 16:50

valla bende seçemiom sayılır ikisine de içim gidio kız birinin yanındayken diğerine acıom fln J-K-Ch-Tw Dramaları 824580 ama insan olan Hİro olduğu için onu seçtim J-K-Ch-Tw Dramaları 824580 ya burdaki tavırları süpeer birde bölümü izleyp ne dediklerini anladıktan sonra bi daha izleyip sırf Hiro'yu seyrediom J-K-Ch-Tw Dramaları 531698 yüz mimikleri muhteşem açıkçasıı Hana - Kimi'de bu kadar fazla kullanmıordu J-K-Ch-Tw Dramaları 165186
Rookies nası beğendin galiba izlesemmi bende..aslında beyzbol da sewmem ama
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Natulcien Ptsi 9 Haz. 2008 - 18:21

Eh demekki yavaş yavaş oyunculuklarını geliştiriyorlar hepsi çünkü Shirota'da Hana Kimi'deki Kagurazuka'dan daha iyi bir iş çıkarmış.

Spoiler:

Rookies'te henüz öyle çok bir beyzbol yok. Çünkü bu beyzbol takımı ceza almış bilmemkaç ay oynamamışlar sonra cezaları kalkınca bile oynamaya devam etmemişler felan filan. Okula yeni gelen sensei de henüz bunları beyzbol oynamaya yeniden başlatmaya çalışıyo işte.
Natulcien
Natulcien

Kadın

Mesaj tarafından new_cellie Ptsi 9 Haz. 2008 - 18:31

olabilir valla ya ben o kagurazuka'ya sinir olmuştum başta çünkü Prince of tennis'in live actionunda Tezuka'yı oynuordu ve alakası yok admala o yüzden sinir geliordu bana ama Hana kimi'de yavaş yavaş sevdim valla
Spoiler:

Hana Kimi'nin ara parçası süper yaa
İkenai Taiioo - A B C suzuke nai vvs vs J-K-Ch-Tw Dramaları 165186
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından renJ Cuma 27 Haz. 2008 - 14:28

Natulcienle aynı fikirdeyim bende jdrama manyağı oldum oguri shun boşluğu benim içimdede açılmıştı bi zamanlar ! ilk jdramam olan hana zakari no kimi tachi e'yi romantik okul seven herkese tavsiye ederim..japanlar veya caponlar
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : -70
Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 1 Tem. 2008 - 13:37

J-K-Ch-Tw Dramaları 674132 sıkılırım ben izlerken...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Salı 1 Tem. 2008 - 13:38

denemeden karar verme.Ben bu konuda çok önyargılıydım az atıp tutmadım şimdi ne bulsam izleyesim var J-K-Ch-Tw Dramaları 824580
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 1 Tem. 2008 - 13:43

Denedim online bikac anime izlemistim romantik ama sarmadı ozeliikle sunu izle diosanız o ayrı tabii J-K-Ch-Tw Dramaları 829804...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Salı 1 Tem. 2008 - 15:05

yok romantik sarmıorsa tavsiyem yok ama romantik olarak var J-K-Ch-Tw Dramaları 824580
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 1 Tem. 2008 - 20:45

Tmm iste romantik diom bende tavsiye et izliim bi J-K-Ch-Tw Dramaları 968153
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

Mesaj tarafından new_cellie Perş. 31 Tem. 2008 - 21:37

tmm önce Hana yori dango'yu izle bence..Hanazakari no kimitachi e'de iidir

ben en son Zettai Kareshi'yi bitirdim
başlarda güzeldi ama son 3 bölüm ile bu seri gözümde değer kaybetti adeta
Spoiler:
new_cellie
new_cellie
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Cuma 1 Ağus. 2008 - 17:43

helal nes bu mesajı da toplar istanbul surlarını doverken yazmıstım J-K-Ch-Tw Dramaları 829804 valla anlattıkların sarmadı ama bu ay izlemeye calıscam senin hatırın icin...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

:: Konuş :: TV Dizileri