Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download-

4 posters

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- Empty Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download-

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 10:00

Vista görünümlü Xp Windows yazılımıdır.Birçok faydalı program birden içinde toplanmıştır.Boot'lu (önyüklemeli) cd yazabiliyorsanız süper bir yazılım.Ben beceremedim bari millete bi faydam olsun diye sizlerle paylaşmak istedim Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804 Eğer cd yi yazmayı beceren olursa banada bi yardım ederse çok sevinirim ! kaç gün bunla uğraştım en sonunda bıkıp bıraktım Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 674132 5 cd'm boşa gitti Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 903727

http://www.sahinozden.org/indir/windows-xp-ultimate-edition-2007-indir-download/

En son renJ tarafından Salı 5 Ağus. 2008 - 10:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : -70
Kadın

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- Empty Geri: Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download-

Mesaj tarafından kikoushi Salı 5 Ağus. 2008 - 10:02

Xp görünümlü vista mı yoksa vista görünümlü xp'mi o yahu anlayamadım renJ XD Neyse yine de eline sağlık, benim de bi ara yeniden format atmam lazım zaten pc'ye, sapıtmaya başladı yine Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 674132
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- Empty Geri: Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download-

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 10:03

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804 Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804 pardon ya hemen düzeltiyorum şaşkın kafam
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Brightblade Salı 5 Ağus. 2008 - 11:05

renji belki burdan bişeyler çıkartabilirsin bootlu cd yapımı ile ilgili dene bakalım... ALINTIDIR!!!

Win Xp Service pack 1 li Boot Cd yapımı

Gerekli Dosyalar ve Programlar

1- Nero Burning ROM ( 5.5 ve üstü versiyonu )

2- Windows XP SP1a Network ( Full ) Install Dosyası ( Bu dosya ingilizce işletim sistemi kullanıyorsanız ingilizce türkçe işletim sistemi kullanıyorsanız türkçe olarak bulunmalıdır. Ben bu kurulumda türkçe versiyonunu baz aldım. Dosyanın türkçe versiyonunun ismi "xpsp1a_tr_x86.exe" ingilizce versiyonunun ismi ise ise "xpsp1a_en_x86.exe" dir. Siz ingilizce işletim sistemi için bu uygulamayı yapmak isterseniz dosyanın ismi geçen yerlere ingilizce sürümünün ismini yazmalısınız )

3- Windows XP CD si ( Aktivasyon gerektirmeyen her hangi bir sürüm )

4- CD-RW sürücüsü ve bir adet boş CD

4- En az 500 MB boş disk alanı

5- WinRAR yada WinZIP programı

6- bbie programı ( Programı içeren zip uzantılı dosyayı

[b]Resimleri , Gifleri , dersleri , videolari ve download linkleri görebilmeniz icin forumda [b]1 adet mesajiniz olmali. Sizin sadece 0 mesajiniz var !

Saniyeler icinde ücretsiz üye olup herseyden faydalanmak icin TIKLA [/b]

adresinden indirebilirsiniz )

Şimdi aşama aşama CD mizi oluşturmaya başlayalım...

1. C sürücünüzde "WinXP-CD", "SP1a" ve "Boot" adında üç adet klasör oluşturun.

2. "WinXP-CD" klasörüne Windows XP CD sini komple kopyalayın. Ardından kopyalanan klasörlerden I386 klasörünün özelliklerinden salt okunur seçeneğini kaldırın ve gelen mesajda ayarları tüm alt klasör ve dosyalara uygula seçeneğini işaretleyerek onaylayın.

3. "xpsp1a_tr_x86.exe" dosyasını WinRAR yada WinZIP ile SP1a klasörüne açalım. Eğer bu işlemi doğru yapmışsanız SP1a klasörü içerisinde I386 adında yeni bir klasör oluşmuş olmalı.

4. Şimdi "C:\WinXP-CD" klasöründe bulunan dosyaları açmış olduğumuz SP1a dosyaları ile güncellemeye geldi. Başlat/Çalıştır dan komut satırına;

"C:\SP1a\I386\Update\Update.exe -S:C:\WinXP-CD" yazın ve tamam deyin. Böylece "WinXP-CD" klasöründe bulunan eski dosyalar artık Service Pack 1a lı hale geldi.

5. Sıra elimizde bulunan Windows XP CD sinin boot sektörünü image dosyası olarak Nero Burning Rom da kullanmak üzere "bbie" programı ile almaya geldi. Programı içeren zip uzantılı dosyayı ilgili internet adresinden indirdikten sonra WinRAR yada WinZIP ile C:\Boot klasörüne açın ve Windows XP CD nizi CD sürücünüze yerleştirin. Sonra aşağıdaki komutu girin.

"C:\Boot\bbie.exe X:" ( Siz X yazan yere Windows XP CD sinin bulunduğu CD sürücünüzün harfini yazacaksınız )

Böylece Windows XP CD nizin boot sektörü image dosyası olarak (image1.bin) "C:\Boot" klasörüne atıldı.

6. Artık sıra boot edilebilir Service Pack 1a yüklü Windows XP CD mizi oluşturmaya geldi.

Nero Burning Rom programını çalıştırın karşınıza sihirbaz gelirse kapatın ve karşınıza çıkan pencerenin sol tarafından "CD-ROM (Boot)" seçin ve ekrandan "Boot" tabına geçin image file olarak "C:\Boot\image1.bin" seçin, "Enable expert settings" kutucuğunu işaretleyin, "Kind of Emulation" kısmından "No Emulation" seçin, hemen altta bulunan "Load segment of sectors" kısmındaki değeri "07C0" yapın, "Number of loaded sectors" değerini de "4" yapın. Aynı ekranda bulunan "ISO" tabına geçin "File/Directory Name Lenght" "ISO Level 2" yapın. "Format" kısmını "Mode 1" seçin. "Character Set" için "ISO 9660" seçin. "Relax ISO Restrinctions" un altındaki üç seçeneğide seçili duruma getirin eğer seçili durumda iseler dokunmayın. Daha sonra aynı ekranda bulunan "LABEL" tabına geçin. Burada "Publisher" ve "Data Preparer" değerlerini "MICROSOFT_CORPORATION" olarak girin. Alttan üç değeri boş bırakarak diğer değerlere "WXPVOL_TR" ( ingilizce sürüm için WXPVOL_EN ) yazın. Ardından "Burn" tabına gelin ve "Finalize CD" seçin "Write Method" olarak da "Track At Once" seçin ve "NEW" e tıklayın. Şimdi "C:\WinXP-CD" klasörünün tüm içeriğini sol taraftaki ISO penceresine sürükleyin ve normal bir biçimde yakma hızınızı belirleyerek CD nizi yazmaya başlayın. İşlem bitince artık bootable bir Windows XP Service Pack 1a yüklü CD niz olacak.[/b]
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 11:12

Çok teşekkürler bright abii :böhüü: duygulandım karetmesin Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 766952 çok denedim çoook ama bi bakalım bunuda bi deniyim..Teşekkürleer Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 824580
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından Brightblade Salı 5 Ağus. 2008 - 12:22

dene bakalım renj, ağlama beni de ağlatacaksın bak :böhüü: kolay gelsin gene olmazsa yeni bi yöntem buluruzz
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 12:25

Arigato naa Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 824580 belki buna ihtiyacım kalmaz başka bişey yüklüyorum onu boot etmek gerekmiyomuş ama bu yazlımı kurmayı çok istiyorum süper bişey çünkü
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 5 Ağus. 2008 - 15:58

Bende kuriim mi??
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 16:04

kur blink ben kurdum ama otomatik açmıyo iki bilgde
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 5 Ağus. 2008 - 16:11

ee ben vista kullanıom yukleyince xp gorunumlu vista mı olcak benimki de Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804:D:D:D:D:D...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 16:12

Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804 orda bi kaza yapmıştım ama düzelttim ne yüzüme vuruyosun
bi dene bakalım merk ettim sen becerebilcekmisin bunu yazdırıp sonrada bilgisayarda okutmayı
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 5 Ağus. 2008 - 16:30

Hee bide bunla ugrasım yani zaten camasırlar asılmadı dun yıkanmıslardı makişnada kurucaklar Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

Mesaj tarafından renJ Salı 5 Ağus. 2008 - 16:34

offf yandın sen ütülemeside 3 kat daha zorlaşıcak
renJ
renJ
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 5 Ağus. 2008 - 16:42

hee yok canım bide utuliim hee ne isim olur burusuk burusuk giyiyom ne olursa Windows XP Ultimate Edition 2007 -Download- 829804:D:D:..
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Erkek

- Similar topics