Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ai Yori Aoshi

2 posters

Ai Yori Aoshi Empty Ai Yori Aoshi

Mesaj tarafından ramelow Paz 2 Ağus. 2009 - 14:30

Merhaba arkadaşlar sizden aslında bütün fansub yapımcılarndan bir isteğim ve birde sorum olacaktı.Ai Yori Aoshi adında ki anime serisini daha önce bir ardaş çeviryordu.Fakat yarım bıraktı.(yarım bıraktı derken 3 te 1 ni bile çevirmedi.) Gerçekten çok güzel bir seri.Aslında anime izlenyen bir çok animeseverin ismini bildiği bir seri.Ben her yerde aradım fakat karma bir şekilde sadece 6 bölümün altyazısı var.Bir bilgisi olan varmı.Bide internette araken bir çok animeseverin bu serinin altyazılarını aradığını ve çok sevilen bir seri olduğunu farkettim.Niye bu kadar animeseverin isteği bir anime fansub yapılmıyorki yada çevrilmiyor.Sonuçta bir çok adı sanı duyulmayan yapımki (emeğin büyüğü küçüğü olmaz) fansublanıyor yada çevriliyor.bu kadar sevilen bir seri niye çevrilmiyor.Bana garip geldi.(Sevilen derken bu kendi düşüncem değil çeşitli forumlarda ve sitelerde biraz araştırsanın bu belli oluyor zaten.)

ramelow

Yararlılık Puanı : 3
Erkek

Ai Yori Aoshi Empty Geri: Ai Yori Aoshi

Mesaj tarafından aXed_mind Çarş. 5 Ağus. 2009 - 23:25

ai yori aoshi'yi ben de çok severim.. çok sevimli bi çifttir özellikle.. şu ara fansub çalışmaları büyük ölçüde yarım kaldı ama yeniden ele alındığında ai yori aoshi de listede olabilir, kim bilir.. teşekkür ederiz isteğiniz için. =)
aXed_mind
aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

- Similar topics