Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN

+7
elenium
Mahlas_Kafkef
kikoushi
LuluNatu
melancholyoftherain
hythloth
ejder1887
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 Empty Geri: ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN

Mesaj tarafından elenium Çarş. 21 Ekim 2009 - 20:51

sen iki tane aç ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804 ben burda mutluyum gitmem bir yere ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 738786
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 Empty Geri: ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN

Mesaj tarafından jetkiller Çarş. 21 Ekim 2009 - 21:01

Seni dave eden yok ... ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 165186
jetkiller
jetkiller

Yararlılık Puanı : 766
Erkek
Hobi : Pivot,Anime,Cs 1.5,Manga
Lakap : Evanna Lynch

Mesaj tarafından aXed_mind C.tesi 7 Kas. 2009 - 18:29

1) ejder: Git burdan! XDXD

2) Hayalet forum: Ben herkesin beynine saygı duyuyorum. Bu cümlenin açılımı: İnsanların girip girmemesi senin yada benim serzenişimizle belirlenebilecek bir şey değildir. İnsanların işi vardır, okulu vardır yada en normalinden; giresi yoktur. Buna, kimsenin herhangi bir itirazı olamaz, olmamalıdır. Forum tek kişi üzerinden yürüyen bir sistem değildir ki. İnsanlar büyütür, geliştirir. Adminden, moderatörden çok kullanıcı geliştirir forumu. Biz sadece belli çizgileri belirlemek ve onlara uyulmasını sağlamakla mükellefiz. Ayrıca, ben bu forum sayesinde dünyanın en değerli insanlarından birkaçıyla tanıştım ve çoook eğlenceli zamanlar geçirdim. Bilgilendim ve elim yettiğince bilgilendirdim. Bunları kullanıcıyken yaptım, siz de yapabilirsiniz (sözüm kullanıcılara).

3) Fansub: Öğürmek üzereyim bu konu yüzünden. Şunu aklına sokmalı insanlar; fansub projelerini bitirmek zorunda değiliz, bitirmiyoruz da (isteyen, istediğine şikayet edebilir). Dileyen varsa fansub projelerini emanet edelim, siz devam edin. Yine de, kendi yaptığım yada arkadaşlarımın yaptığı bu herhangi bir proje üzerinden çemkiresiniz varsa;

a) Benim önerim: çemkirmeyin, gerek yok.
b) Çemkirin, ama yerine gitmiyo, bizim bir kulağımızdan girip, diğer kulağımızdan çıkıyo, haberiniz olsun. =)

4) Benim yokluğum: Yoktum ama hep izliyodum. Sadece tepedeki "giriş yap" butonuna basmıyodum, o kadar =)
aXed_mind
aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Mesaj tarafından elenium C.tesi 7 Kas. 2009 - 22:02

axed-sempai senin bu yazıların çok uzun oluyor yav ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 766952 ama bir alkışı haketmiyor değil ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 466597 Adminlerin de yardımıyla birkaç etkinlik düzenlesek güzel olur aslında belki online sayısı da artar böylece. Herkesin boş bir zamanında biraz vakit ayırması yeterli olur bence. (Tabi adminlerinde zamanı varsa ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804 ) Herneyse kısacası umarım ki online sayısı artmaya başlar.

NOT: şu ejder kim yav, düşman mı aldık foruma ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 766952 iki mesaj atmış ikisi de eleştiriden başka bir şey değil. Ayrıca bize 2 sayfa yazı yazdırdığı için kendilerine teşekkür ediyoruz ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Kadın

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 7 Kas. 2009 - 23:59

Ohoooo ben yokken neler dönmüş. Şeyma-chan gel demese görmüyordum bile. Herkes söyleyeceğini söylemiş ama bazı şeylere açıklık getirmek istiyorum. Mesela reklamdan bahsetmişsiniz. Ben buralara takılmadığım zaman diğer forumlarda takıldım daha çok arkadaş falan edindim. Ancak şunu anladım fansubsuz siteye gelen yok. Neden sömürecek birşey yok ortada. AnimeUp en çok üye ve sohbet zamanını fansub devrinde yakalamıştır. Fansub devam eder etmez bilemem ama hep aynı soru sorulduğu zaman ben yapmıyorum yeter arkadaş denmemesini için biraz saygı lütfen.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Mesaj tarafından LuluNatu Paz 8 Kas. 2009 - 0:10

aslında cevabını baya garipsedim blue, benim en girmediğim kısımlardan oluyor fansub bölümleri, muhtaç kalmadığım sürece, ya da anime epey ilgimi çekmediği sürece de girmem ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804 70 mb üstüne çıkmayı sevmiyorum çünkü. O yüzden bu gerçek beni şaşırttı, ama düşününce gayet mantıklı...
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Mesaj tarafından bLue-Dragon Paz 8 Kas. 2009 - 0:13

Şaşırtıcı ama malesef doğru. Kısacası demek istediğim çoğu üyeler sömürmeye geliyor. Aralarında bazıları sohbet yapıyor. Reklam yapılsa bile gelen gene fansub için gelecektir. Sohbet etmekeyen gelicekse orası ayrı ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Paz 8 Kas. 2009 - 14:12

ya ne reklamı arkadaşlar şu haber sitelerine bile girdiğinde kenarda çıkan kızlardan mı koyucaz biz de ya da tıkla izle oh oh anime bol bol anime geyiği mi yapıcaz ne gerek var ki SAÇMA! axed_mined ve blue dragon a da kesinlikle katılıyorum ama yine de bu konu sayesinde siteye uğramayan iki kişigelip 1-2 satır bişey yazabildiyse başarılı bir başlık açılmış gibime geliyor saçmalamaya devam gençler ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804 bir de yıllardır hiç bir foruma üye olmuyordum dediğimi hatırlıyorum buradaki bir konuşmada ve gayet net de açıklamıştım nedenini tekrardan zarar gelmez: eski forumların havası ve galiba zamanı bitti onlar bile eriyip yok oldular. yeni jenerasyon forumların da şu garip gurup reklamları ve saçma sapan kullanıcıları - ki genel çoğunluğu sömürücü gençliktir - yüzünden de üye olmuyordum. iki kelime laf konuşamıyorsun ya da bi laf ediyorsun yanlış olduğunu sen bile biliyorsun millet teşekkür üstü teşekkür yağdırıyor. burayı da online sayısı yüksek bu tarz bir siteye çevirecekseniz bana müsade ama yok bu haliyle kalsın deniliyorsa da eminim insanlar hayata adapte olduktan sonra geri döneceklerdir. kaldı ki kimse sürekli aynı şeyi yapamaz hani papaz bile her gün pilav yemiyorken ben niye monotonluğa boğulayım mantığı vardır ve bazen kullanıcılar gider sonra geri gelirler hani pek sevmesem de tarzını bir şarkıda dediği gibi tatile git sevgilim döndüğünde seni daha çok seveceğim ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 302314
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından jetkiller Ptsi 9 Kas. 2009 - 20:43

Üstteki kişiye katılabilirim. ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 674132
jetkiller
jetkiller

Yararlılık Puanı : 766
Erkek
Hobi : Pivot,Anime,Cs 1.5,Manga
Lakap : Evanna Lynch

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 9 Kas. 2009 - 21:32

hayırdır jet bozuk muyuz?
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından elenium Ptsi 9 Kas. 2009 - 21:40

sen onu takma yağmur-sama alakasız şeyler yazar her zaman ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 829804
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Salı 10 Kas. 2009 - 19:26

canlanın uleyn ben geldım....
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Çarş. 11 Kas. 2009 - 0:16

Kilitleyelim burayı ARTIK İCRAAT BAŞLASIN DİYENLER KONUYA MESAJ YAZSIN - Sayfa 2 766952
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Erkek

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics