Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Animeup Üyeleri ~

+5
melancholyoftherain
colt
magical mystery dango-san
ElfenLied
LuluNatu
9 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

~ Animeup Üyeleri ~ Empty ~ Animeup Üyeleri ~

Mesaj tarafından LuluNatu Ptsi 21 Haz. 2010 - 15:30

Evet minna, sanırım resmi çizdiğim herkese yolladım ~ Animeup Üyeleri ~ 766952 Siteye sık giriş yapanları çizdim, bu yüzden nadiren girenler lütfen kırılmasınlar, zaten beş kişiyi bile zor sığdırdım O_o

Resim hakkında bir iki açıklama yapayım; volkancım seni aslında gayet siyah saçlı hayal ediyordum; ama herkesin saç rengi koyu renk olduğu için farklılık olsun dedim. Colt-sama'dan da özür diliyorum, colt-sama seni çizerken çok zorlandım, boyun uzun olduğu için bir türlü sığmıyordum oraya, o yüzden masa-oftherain-duvar arasında biraz sıkıştın. Oftherain'in tavsiyesi üzerine gözlüklü yaptım seni daha karizma olsun diye, ama daha kötü oldu galiba :( Önceki resmin daha iyiydi sanki... Oftherain'in elindeki şey de yelpaze bu arada, bir ara çok sıcakladığından şikayet etmişti ben de iyilik yaptım xD Yaşından daha küçük gösteriyorsun maalesef seni büyütemedim bir türlü -_-" Veysel'in duruşu biraz garip oldu, kusura bakma veysel, bir yerden bakarak çizmiştim, o yüzden öyle. Elen-chan'ı veysel'e sinir olurken çizdim, dudağını büzdüreyim derken biraz küçük oldu sanki xD neyse, sanırım elencim çizmesi en zevkli olandı ^o^

Bu kez kendimi de çizdim, ama doğru dürüst yer kalmamıştı zaten, kendimi nereye koyacağımı bilemedim, en sonunda paraşütle inen bir tavşan olarak çizdim ~ Animeup Üyeleri ~ 445351

Şu kurabiye tabağından fırlayan garip şey de dango-san. Bu haftasonu son sınavı var, sonra döneceğini söyledi, bir ara resme yorum yapmak için gelecek ve cumartesiden sonra burada. Beni dango olarak çiz bir yere dedi, ben de hatrına çizdim. "İşte geldim buradayım..." temel reisin salak repliği, dango-san yazmamı istedi ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

bu arada sorun değil derseniz resmi buraya da koyabilirim.
-------------------------

Spoiler:

En son LuluNatu tarafından Salı 22 Haz. 2010 - 9:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

~ Animeup Üyeleri ~ Empty Geri: ~ Animeup Üyeleri ~

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 15:45

Siteye koysanda bizde görsek ~ Animeup Üyeleri ~ 766952
ElfenLied
ElfenLied

Yararlılık Puanı : 394
Erkek

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Ptsi 21 Haz. 2010 - 16:41

işte geldim burdayım, ben bu işte ustayım ~ Animeup Üyeleri ~ 829804
neyse kısa bi yorum yazıyım sonra gidip dersimi çalışçam. cumartesi sınavdan sonra temelli dönerim siteye nasıl olsa.

bi kere nedense veysel resmin odağı olmuş resmen^o^ yalnız oftherain, elen, volkan, hepsinin yüzü bi şekilde o tarafa dönük, sadece colt-sama hayallere dalmış hülyalı hülyalı çay mı kahve mi neyse onun buharını seyrediyo. lulunun yaptığı öbür resimde de colt biraz yasashii-oniichan modundaydı zaten:D
@ofterain: senin yaşını büyütmesi bi hayli zor oldu, ilk çizdiğinde elenden büyük gözükmüyodun, hatta daha küçüktü resmen =D sonra yaşın her çizişte büyürken -yüz kadar çizişten bahsediyoruz bu arada- oturuşun da nedense her seferinde değişti ^o^ bacağını büktün, kıvırdın, yaydın, ayırdın, birleştirdin... neyse ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

aman ne kısa yorum olmuş ~ Animeup Üyeleri ~ 445351 neyse millet ben gidiyorum çalışıcam daha. resimle bile olsa sizi görmek güseldi

Yararlılık Puanı : 681
Kadın
Hobi : boş ver yaf
Lakap : dango-chan

Mesaj tarafından LuluNatu Ptsi 21 Haz. 2010 - 16:48

ElfenLied demiş ki:Siteye koysanda bizde görsek ~ Animeup Üyeleri ~ 766952

aslında haklısın, ama şimdilik koymayayım dedim -malum site pek güvenli değil şu sıralar- diğer millet tamam derse koycam ~ Animeup Üyeleri ~ 766952 diğer herkesten özür diliyorum.

@dango-san: naptın be ~ Animeup Üyeleri ~ 999372
çizmeye soldan başladım ve elenle veysel'i önceden hesaplayıp önce onları çizdim, gerisi öyle geldi. o yüzden biraz daha ön plana çıktılar tamam mı ~ Animeup Üyeleri ~ 165186 Hem dediğim gibi, colt-sama'yı çizmekte çok zorlandım ve sonuncu, yani şu anki pozisyonla nereye baktığını pek umursamadım, çünkü nihayet düzgünce çizebilmiştim, tamam kabul ediyorum, biraz garip öylece bardağa bakması ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

Bu arada, yine dango-nun gıcık yorumlarından biriydi; elinde bardak olanlar bardağın kulpundan değil de diğer tarafından tutuyorlar, gomenn xD o ayrıntıya dikkat etmemişim.
LuluNatu
LuluNatu

Kadın

Mesaj tarafından colt Ptsi 21 Haz. 2010 - 17:27

ahaha ben yine uzun saçlıyım, uzatsam mı tekrar ne yapsam ~ Animeup Üyeleri ~ 766952, gözlük kullanmasam da ihtiyacım var sanırım. bir de ben bardağı zaten kulpundan hiç tutmam ki, nerden bildin ~ Animeup Üyeleri ~ 70681~ Animeup Üyeleri ~ 829804

dango-san güzel çıkmış, en çok onu beğendim;
veyselin bakışına bittim ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ;
volkan'ı hayalimde hiç canlandıramıyorum o yüzden bi yorum yapamadım;
mel de yaş olarak biraz küçük görünse de ifade olarak kurtarıyor;
elen-chan fena halde aya mikage'ye benzemiş;

son olarak lulu-chan seni de rukia'nın tavşan çizimlerine benzettim. ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

genel olarak beğendim yani

özlemişiz dango-sanın yorumlarını, başarılar dileriz Allah zihin açıklığı versin sınavda...

colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 21 Haz. 2010 - 18:15

oh my got (!) ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 şirinem bu ne şirincik bi resim olmuş böyle ^^ öncelikle benim yaşıma niye bu kadar taktınız anlamadım ki noolcak elen-chan benden büyük gözükse ruhum da o yaşta zaten ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ama beni çizmek için bu kadar emek vermene de sevinmedim desem yalan olur (burada aslında chopper gibi sevinmek istedim önce ama sonra sen yanlış anlarsın diye vaz geçtim) neyse efendim bu arada bana sigara içirmeme çabalarını da fark etmedim değil hani ~ Animeup Üyeleri ~ 165186 eh gidip bi sigara içeyim yoruma da öyle devam edeyim diyesim geldi de şirinem işin ucunda senin tarafından öldürülmek var cesaret edemedim ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 en çok garibime giden 2 şeyden biri volkanın sarışın oluşu, diğeri ise 1980lerin başında bıyığı yeni terlemiş abilerin kullandığı saç modelinin colt-un kafasında oluşu ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ikisi de çok hoş durmuşlar ama, sanırım o da senin kabiliyetinden ~ Animeup Üyeleri ~ 824580 elen-chan a gelince onu hiç o kadar sinirli bi suratla düşünemiyorum çok eğlenceli olabilirdi o bakışlar gözündeyken ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 veysoş da pek bir hin tam ona göre olmuş o bakış, hani tabiri caiz ise cuk oturmuş ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 volkanım hakikaten bu kadar obur musun sen? bi de sarı saç mevzusunu bir düşün istersen bak yakışmış ~ Animeup Üyeleri ~ 302314 şirine sana da gelince niye normal bir çizim değil de tavşan? sana ceza bi de sadece kendini çiz bakalım ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

@colt-kun sen de mi benim gibi arızasın fincan konusunda ~ Animeup Üyeleri ~ 526856 garip geldi ~ Animeup Üyeleri ~ 526856

@dango: sınavda bol şans, bunca zaman o kadar çok çalıştın ki şirineden duyduğumuza göre şansa da ihtiyacın yok belki de ~ Animeup Üyeleri ~ 302314

kısa ve öz: alt tarafı bir resime baktım ama
acayip eğlendim ben emeğine sağlık şirinem.
O kadar hoş olmuş ki çıktı alıp duvarıma astım ~ Animeup Üyeleri ~ 824580
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Ptsi 21 Haz. 2010 - 20:31

magical mystery dango-san demiş ki:
bi kere nedense veysel resmin odağı olmuş resmen^o^

~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 karizmatik adamım resimde volkan bile beni kesiyo o denli yani ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ~ Animeup Üyeleri ~ 829804
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 1954
Erkek
Hobi : Karpuz Kabuğundan gemiler yapmak ve tabutta rövaşata çekmekxD

http://myanimelist.net/profile/Mahlas_Kafkef

Mesaj tarafından colt Ptsi 21 Haz. 2010 - 20:33

duvara asma fikri iyiymiş, yazıcıyı bi tamir ettireyim ilk işim o olur ~ Animeup Üyeleri ~ 766952
tekrar sağol lulu-can eline sağlık, ama senle dango-san ın kardeş kardeş boğuşur- pardon otururkenki çizimlerinizi istiyorum ~ Animeup Üyeleri ~ 829804
colt
colt

Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 21 Haz. 2010 - 20:37

colt demiş ki:senle dango-san ın kardeş kardeş boğuşur- pardon otururkenki çizimlerinizi istiyorum ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

hahahayt onu ben de istiyorum ~ Animeup Üyeleri ~ 829804
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Kadın

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 20:45

çizimleri nasıl görücez ya gözükmüyor D:
ElfenLied
ElfenLied

Erkek

Mesaj tarafından Mahlas_Kafkef Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:04

ElfenLied demiş ki:çizimleri nasıl görücez ya gözükmüyor D:

çizimler 3 boyutlu sadece 3 boyutlu gözlükle görünüyo^^
Mahlas_Kafkef
Mahlas_Kafkef
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 1954
Erkek
Hobi : Karpuz Kabuğundan gemiler yapmak ve tabutta rövaşata çekmekxD

http://myanimelist.net/profile/Mahlas_Kafkef

Mesaj tarafından LuluNatu Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:04

saçmalama veysel ~ Animeup Üyeleri ~ 674132

ElfenLied demiş ki:çizimleri nasıl görücez ya gözükmüyor D:

pekala madem buraya da koyuyorum, henüz fazla tanışmadığımız için seni çizmedim.

colt demiş ki:bir de ben bardağı zaten kulpundan hiç tutmam ki, nerden bildin

iyi öyleyse sorun yokmuş ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

elen-chan fena halde aya mikage'ye benzemiş;

uu hakkaten de benziyor ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

oftherain demiş ki:eh gidip bi sigara içeyim yoruma da öyle devam edeyim diyesim geldi de şirinem işin ucunda senin tarafından öldürülmek var cesaret edemedim

iyi yapmışsın ~ Animeup Üyeleri ~ 791100

en çok garibime giden 2 şeyden biri volkanın sarışın oluşu, diğeri ise 1980lerin başında bıyığı yeni terlemiş abilerin kullandığı saç modelinin colt-un kafasında oluşu ikisi de çok hoş durmuşlar ama, sanırım o da senin kabiliyetinden

ne ??!! ~ Animeup Üyeleri ~ 98380 Allah ımmmm colt-sama bir kez daha özür. Amamaama animelerde colt-sama gibi tiplerin saçları böyle....

şirine sana da gelince niye normal bir çizim değil de tavşan? sana ceza bi de sadece kendini çiz bakalım

zaten normal bir insan olarak kendimi çizmem için yer kalmamıştı kaldı ki böyle arkadaş grubumu falan çizdiğimde kendimi çizmem ya da garip garip çizerim xD Bi keresinde kelimsi bir bebek olarak çizmiştim ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

kısa ve öz: alt tarafı bir resime baktım ama
acayip eğlendim ben emeğine sağlık şirinem. O kadar hoş olmuş ki çıktı alıp duvarıma astım

Aaaaaa ciddi misin oftheraainnn!! ~ Animeup Üyeleri ~ 453292 ~ Animeup Üyeleri ~ 453292 ayyyyyyyy çok duygulandım, sağ ol ~ Animeup Üyeleri ~ 766952

tekrar sağol lulu-can eline sağlık, ama senle dango-san ın kardeş kardeş boğuşur- pardon otururkenki çizimlerinizi istiyorum ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

eühe olabilir ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

En son LuluNatu tarafından Perş. 1 Tem. 2010 - 11:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
LuluNatu
LuluNatu

Kadın

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:06

o yolladgın linkler acılmıyor birşey cözemedim görmesemde olur
ElfenLied
ElfenLied

Erkek

Mesaj tarafından LuluNatu Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:08

yükledim siteye ama görünmüyor mu

ilk postta spoiler içinde resim.
LuluNatu
LuluNatu

Kadın

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:15

hayır malesef göremiyor canın saolsun d:
ElfenLied
ElfenLied

Erkek

Mesaj tarafından elenium Ptsi 21 Haz. 2010 - 21:27

LuluNatu demiş ki:Elen-chan'ı veysel'e sinir olurken çizdim, dudağını büzdüreyim derken biraz küçük oldu sanki xD neyse, sanırım elencim çizmesi en zevkli olandı ^o^

~ Animeup Üyeleri ~ 641636 Gerçekten süper olmuş lulu-chan, ellerine sağlık ^^ Şöyle bi düşünüyorum da gün içinde en çok yaptığım hareketlerden biri dudağımı büzmek ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 Hepsi gerçekten de cuk oturmuş, yağmur-sama yı sigarasız görmek gayet hoş ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 Ayrıca o kadar da genç durmuyor bence gayet iyi olmuş.

@ElfenLied
Bende gözüküyor Elfen, sende niye gözükmüyor acaba ~ Animeup Üyeleri ~ 526856
elenium
elenium
*elenium*
*elenium*

Yararlılık Puanı : 2171
Kadın
Hobi : ANİMEEEE!!

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 22:33

bende bilemiyorm orada linki aldım koydum adress çubuğuna ne yapmam gerekiyrdu görmek için ~ Animeup Üyeleri ~ 829804
ElfenLied
ElfenLied

Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 21 Haz. 2010 - 22:39

bende de şu soğan kafalar link olarak gözüküyor neden acep ~ Animeup Üyeleri ~ 70681
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Kadın

Mesaj tarafından ElfenLied Ptsi 21 Haz. 2010 - 22:46

işte ben onu diyorm zaten ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 gözükmüyor
ElfenLied
ElfenLied

Erkek

Mesaj tarafından straw-hat Ptsi 21 Haz. 2010 - 22:47

en geç yorum benden yine ~ Animeup Üyeleri ~ 531698 ,

resme bakar bakmaz kimin kim olduğu belli oluyo zaten ayrıca isimleri yazmana gerek yoktu ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 , elen-chan en beğendiğim diyebilirim bende onun hep gün boyu dudağı büzülmüş bi şekilde gezdiğini düşünmekteyim ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ayrıca genel itibariyle tipide aynı benim düşündüğüm gibi ben çizsem aşağı yukarı aynı olurdu heralde ~ Animeup Üyeleri ~ 766952,ama yağmurum konusunda seninle fikir ayrımında olduğumuzu söyleyebilirim benim aklımdaki epey değişik ~ Animeup Üyeleri ~ 824580 , colt-cun yorumsuz ~ Animeup Üyeleri ~ 165186 çizim olarak çok güzel gözlükler ayrı bir karizma veriyo gözlüksüz bu kadar iyi olmazdı, veysel konusunda kesinlikle onu kesmiyorum ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 dedikodu bunlar ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 , bana gelecek olursak sarışın olarak çizmen biraz şaşırttı ama hoşumada gitmedi değil ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ama şu iki eli bi boğazı olayına anlam veremedim ne zaman obur bi insan izlenimi uyandırdığımı düşünüyorum halen ~ Animeup Üyeleri ~ 526856 ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ..

not : dango-san nedir öyle yumurta felan mı ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ..

En son straw-hat tarafından Salı 22 Haz. 2010 - 12:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 415
Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Ptsi 21 Haz. 2010 - 22:52

volkanım ben çizsem dediğine göre benim "cin ali"lerden daha iyi bişeyler çıktığını düşünüyorum elinden ~ Animeup Üyeleri ~ 165186 eh bir de sen çizsen de onları da görsek madem ~ Animeup Üyeleri ~ 824580
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Kadın

Mesaj tarafından LuluNatu Salı 22 Haz. 2010 - 9:53

@elfen: Allah Allah... ~ Animeup Üyeleri ~ 70681 ama sen yanlış şeye bakıyorsun bence, ya benim ifadelerim görünmüyor nedense smileyler link olarak görünüyor, o linklerin yerinde hep smiley olması lazım. Dur bakalım resmi bir daha yükleyeyim.

@volkan: dango-san dango işte be ne yumurtası ~ Animeup Üyeleri ~ 829804

şunun gibi: http://gargarstegosaurus.files.wordpress.com/2009/07/clannaded06.jpg
LuluNatu
LuluNatu

Kadın

Mesaj tarafından LuluNatu Salı 22 Haz. 2010 - 9:55

tamam, resmi tekrar yükledim. Attığım ilk postta spoiler içine bir daha bak bakalım, açılması lazım artık.
LuluNatu
LuluNatu

Kadın

Mesaj tarafından colt Salı 22 Haz. 2010 - 10:33

LuluNatu demiş ki:@elfen: Allah Allah... ~ Animeup Üyeleri ~ 70681 ama sen yanlış şeye bakıyorsun bence, ya benim ifadelerim görünmüyor nedense smileyler link olarak görünüyor, o linklerin yerinde hep smiley olması lazım. Dur bakalım resmi bir daha yükleyeyim.

smileyler dün bende de link olarak görünüyodu, şimdi düzelmiş, ilk yüklediğin zamanda da resimde bi sorun yoktu aslında. neyse sorun çözülmüş gibi
colt
colt

Erkek

Mesaj tarafından straw-hat Salı 22 Haz. 2010 - 12:58

melancholyoftherain demiş ki:volkanım ben çizsem dediğine göre benim "cin ali"lerden daha iyi bişeyler çıktığını düşünüyorum elinden ~ Animeup Üyeleri ~ 165186 eh bir de sen çizsen de onları da görsek madem ~ Animeup Üyeleri ~ 824580

hmm, uzun zamandır bişey çizmedim ama uğraşırım, siteye koyabilecek kadar düzgün bişey çıkarsa tabiki koyarım ~ Animeup Üyeleri ~ 824580 ama fazlada ümitlenme ~ Animeup Üyeleri ~ 829804 ..
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 415
Erkek

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics