Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çöp Kutusu Hakkında..!

+2
colt
straw-hat
6 posters

Çöp Kutusu Hakkında..! Empty Çöp Kutusu Hakkında..!

Mesaj tarafından straw-hat Perş. 24 Haz. 2010 - 15:15

arkadaşlar çöp kutusuna gönderilen konular hakkında yeni bir uygulamaya gitmeye karar verdim,

çöp kutusuna gönderilen konuları 10 günlük bir geri sayım süresine alacağım,

bu süre içerisinde ;

konu sahibinden bir düzenleme yada diğer üyelerden herhangi bir itiraz gelmemesi durumunda konu kalıcı olarak silinecektir,

NOT : itirazlarınızı bu başlık altında, ilgili konunun linkini vererek belirtin..
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Yararlılık Puanı : 415
Erkek

Çöp Kutusu Hakkında..! Empty Geri: Çöp Kutusu Hakkında..!

Mesaj tarafından colt Perş. 24 Haz. 2010 - 16:33

harika volkan, destekliyorum, yerinde bir karar. yine de tesbit ettiğin kırık linkli animeler olursa hemen silme, mümkünse onları yenileme yoluna gidelim. haber ver yeter Çöp Kutusu Hakkında..! 892728

bi de bi de lulu-chan, dango'nun gunslinger girl image song videolarını istemiştim hatırladın mı? Çöp Kutusu Hakkında..! 205270 ya onlar bilgisayarınızda duruyosa, download sitelerine değil de video paylaşım sitelerinden birine yükleseniz. süresi doldu, linki kırıldı derdi olmaz hem oralarda.. site yasaklanabilir sadece Çöp Kutusu Hakkında..! 829804
colt
colt

Yararlılık Puanı : 1747
Erkek
Lakap : desesperado

Mesaj tarafından straw-hat Perş. 24 Haz. 2010 - 17:49

şimdilik anime download bölümüne girmedim, ama dediğin gibi o bölümdeki konularda direkt silmek yerine olabildiğince konuları yenilemeye çalışırız,

dango'nun gunslinger girl image song videoları bende yok maalesef Çöp Kutusu Hakkında..! 205270 , olsa hemen yüklerdim senin için Çöp Kutusu Hakkında..! 766952 , sanırım o konuya natu nun bi el atması gerekecek, dediğin gibi video paylaşım sitesine koysa güzel olur,
ayrıca www.mediafire.com a da yüklemek mantıklı bi seçenek olabilir, hem ücretsiz hemde dosyaların silinme riski yok ayrıca üyelik alımının çok basit olması da ayrıca bir artı,
neyse natu yu bekleyelim o konuda, nasıl uygun görürse öyle yapsın,
ama yapsın Çöp Kutusu Hakkında..! 791100 Çöp Kutusu Hakkında..! 829804 ..
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Perş. 24 Haz. 2010 - 19:49

hımmmm o zaman volkanım sen bakma anime download bölümüne biz boş oldukça bakalım Çöp Kutusu Hakkında..! 302314 hatta harfleri paylaşıp öyle yapalım bu işi ya da ben torrent kısmını alırım üstüme ama biri de rapid v.b. alsın biz link bulalım sen mesaj düzelt Çöp Kutusu Hakkında..! 302314
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından straw-hat Cuma 25 Haz. 2010 - 17:24

tamam siz bakmaya başlayın bi yandan, düzelteceğiniz bi başlık olursa bana söylersiniz..
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj tarafından LuluNatu Cuma 25 Haz. 2010 - 18:09

ehühee tamam video paylaşım sitesi hiç aklımıza gelmemişti, olabilir. Colt-sama istemişti de zaten linkler kırıldığı için yükleyememiştim, ama bir siteye yükleyebilirim, Dango-sana söylim de en kısa zamanda başlayalım geri yüklemeye. Çöp Kutusu Hakkında..! 766952

edit: bu arada volkan, şu mediafire konusunu bilmiyorum, nasıl oluyor, yani oraya yükleyip linkleri oradan versem linkler kırılmaz mı? Çöp Kutusu Hakkında..! 596233
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Mesaj tarafından magical mystery dango-san C.tesi 26 Haz. 2010 - 11:56

mediafire ben bi ara kullanmıştım o da kırılıyodu sanki...
neyse ya çok da bilmiyorum bu mevzuları zaten siz söyleyin nereye isterseniz yükleriz.

@colt: bu arada gunslinger girl'ün mangasını okuyorum ben şu an çooooook güzeeel T____T kesinlikle tavsiye ediyorum. bi ara seinen shojo arasında sallanır gibi bi hava oluşuyo ama tv serisinden biraz farklı olsa da sonradan anlaşılıyo ki gerçekten mangası da çok yetkin ya... dün akşam ruhsal destek oldu resmen sınava öncesi bana.
magical mystery dango-san

Yararlılık Puanı : 681
Kadın
Hobi : boş ver yaf
Lakap : dango-chan

Mesaj tarafından colt C.tesi 26 Haz. 2010 - 14:33

magical mystery dango-san demiş ki:@colt: bu arada gunslinger girl'ün mangasını okuyorum ben şu an çooooook güzeeel T____T kesinlikle tavsiye ediyorum. bi ara seinen shojo arasında sallanır gibi bi hava oluşuyo ama tv serisinden biraz farklı olsa da sonradan anlaşılıyo ki gerçekten mangası da çok yetkin ya... dün akşam ruhsal destek oldu resmen sınava öncesi bana.

hmmm, gözüme kestirdiğim bikaç manga var onları aradan çıkartabilirsem, gunslinger girl'e de bakabilirim. tabi mangada animedekine göre kızların geçmişleri ve ruhsal durumları daha ayrıntılı anlatılıyorsa tadından yenmez, hemen başlayabilirim o durumdaÇöp Kutusu Hakkında..! 766952
colt
colt

Erkek

Mesaj tarafından straw-hat C.tesi 26 Haz. 2010 - 14:38

LuluNatu demiş ki:edit: bu arada volkan, şu mediafire konusunu bilmiyorum, nasıl oluyor, yani oraya yükleyip linkleri oradan versem linkler kırılmaz mı? Çöp Kutusu Hakkında..! 596233

evt linkler kırılmıyor, 9 ay önce yüklediğim dosya hala sorunsuz bi şekilde indirilebiliyor,
bu arada eksilerinide söyleyelim, ücretsiz üye olunca 200 mb lık bi sınır var ( yada ben öle hatırlıyorum ), ama 200 mb yükleyeceğin videolar için yeterli olur sanırım Çöp Kutusu Hakkında..! 165186 ,
ayrıca birden fazla hesap açarak sınırları zorlayabilirsin de Çöp Kutusu Hakkında..! 829804 ..
straw-hat
straw-hat
Moderatör
Moderatör

Erkek

Mesaj tarafından LuluNatu C.tesi 26 Haz. 2010 - 16:24

aa süpermiş o zaman, henrietta'yı yükledim, diğerlerini de yüklüyorum, sağ olasın Çöp Kutusu Hakkında..! 766952
LuluNatu
LuluNatu

Yararlılık Puanı : 3880
Kadın

Mesaj tarafından magical mystery dango-san C.tesi 26 Haz. 2010 - 21:29

colt demiş ki:hmmm, gözüme kestirdiğim bikaç manga var onları aradan çıkartabilirsem, gunslinger girl'e de bakabilirim. tabi mangada animedekine göre kızların geçmişleri ve ruhsal durumları daha ayrıntılı anlatılıyorsa tadından yenmez, hemen başlayabilirim o durumdaÇöp Kutusu Hakkında..! 766952

evet kızların geçmişleri filan ıncığı cıncığına irdeleniyor. hatta eğitmenlerinki de... karşında bambaşka bir jose, daha önce hiç tanımadığın bir hirscher, yepeni bir jean bulacaksın yani Çöp Kutusu Hakkında..! 588169 animedekinden çok farklı zaten ya, anime çok daha ciddi ve karakterden ziyade olgular üzerine yoğunlaşıyor, mangası daha bi karaktere yönelik. yine de dediğim gibi bir cildi diğerini pek tutmuyor, şimdi dünkü kadar coşmuyorum okurken mesela; bitirmeden bişey diyemem tabii ama bazen hikaye ne aradığını bilmeden saldım çayıra mevlam kayıra gidiyormuş gibi.... neyse ya, sen bi bak, ilgini çekerse oku işte. ama sonradan çok gelişip güzelleşiyor, orası kesin. sırf karakterleri daha iyi tanımak için bile okunabilir. -özellikle hirscher için çok farklı duygular besliyorum artık Çöp Kutusu Hakkında..! 453292

Kadın

Mesaj tarafından colt Paz 27 Haz. 2010 - 11:08

hmm, dediğin gibi bir başlangıç yapayım ben, sararsa ciltler arasındaki değişkenliğe de aldırmam, o kadarına katlanırım artık. Ayrıca Hirscher'i sevebilmem için, baya bi fedakarlık yapması lazım ama hadi bakalım

not: mangada Pinocchio ile Triela'nın bıçak dövüşü sahnesine baktım da, ben bu kadar temiz çizim görmedim hiçbir mangada. üstelik öyle hareketli bir sahnede, her kare anlaşılır, özenli çizilmiş. bu bile yeter başlamam için. neyse Gunslinger Girl tartışma başlığı var mıydı ya, çok ayıp oluyo böyle..

affet beni Volkan, bi daha olmaz
Çöp Kutusu Hakkında..! 829804
colt
colt

Erkek

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Paz 27 Haz. 2010 - 21:53

temiz çizim arıyorsan clamp'e bak bence, trc ve xxxholic çok iddialıdır Çöp Kutusu Hakkında..! 534570 ama cidden kirlilik oluyor burda, ben bi gunslinger girl topici açayım bari.

Kadın

Mesaj tarafından magical mystery dango-san Paz 27 Haz. 2010 - 22:04

ahaha~ varmış zaten bi tane yazacağımı oraya yazdım ben de.

Kadın

Mesaj tarafından hythloth Cuma 6 Ağus. 2010 - 3:57

abi mesajları kısa atın biraz okunmuo be oturur evdeki kitap setini bitiririm daha iyi az kaldı zaten Çöp Kutusu Hakkında..! 829804
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından melancholyoftherain Cuma 6 Ağus. 2010 - 11:16

şikayet etme ortalıkta sürtceğine azıcık siteyi takip etseydin arada Çöp Kutusu Hakkında..! 829804
melancholyoftherain
melancholyoftherain

Yararlılık Puanı : 2312
Kadın
Hobi : Fotoğraf

Mesaj tarafından hythloth Cuma 6 Ağus. 2010 - 15:48

sanki takip etsem bunları okuyacaktım da Çöp Kutusu Hakkında..! 829804
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

- Similar topics