Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini

+28
ZeeH
Graendal13
holola
Paraclet
LordRevan
Teresa
Toshi
rugal
kermbey
bebe
kralgoku
yrch
hythloth
martikanadi
Kitiara
beyazm
bedifeci
Brightblade
aXed_mind
sailormoon
bLue-Dragon
IIchigoo
!!!BuRaK!!!
pottırrr
okiedokie
kikoushi
bLacK_cat
Stleap
32 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

En Çok Hangi Tür Oyun Seversiniz??

Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap38%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 38% 
[ 18 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap15%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap0%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap11%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap2%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap26%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 26% 
[ 12 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap2%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_lcap6%Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Vote_rcap 6% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 47

Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Empty Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini

Mesaj tarafından Stleap C.tesi 29 Ara. 2007 - 14:06

Evet, küçük bir anket yapayım dedim, kendimden başlarsak, günde en az 1 saat oynarım ve tür olarak da en çok aksiyon severim...
Stleap
Stleap

Yararlılık Puanı : -18

Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Empty Geri: Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini

Mesaj tarafından bLacK_cat C.tesi 29 Ara. 2007 - 14:07

Ben de stratejiye verdim, en çok bu tür oyunları severim, daha doğrusu tek bu tür oyunları Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 766952
bLacK_cat
bLacK_cat

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini Empty Geri: Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini

Mesaj tarafından kikoushi C.tesi 29 Ara. 2007 - 14:36

Benim ki de farklı bir cevap olacak ama olsun Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 766952 Ben de strateji oyunlarıyla, spor oyunlarını çok severim, fakat favorilerim adventure'lardır, kesinlikle üstüne tür tanımam...
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından okiedokie C.tesi 29 Ara. 2007 - 14:38

Ben de oyumu aksiyondan yana kullanacağım Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 302314 Çok oynamam ama oynarsam aksiyon oynarım...
okiedokie
okiedokie

Erkek

Mesaj tarafından pottırrr C.tesi 29 Ara. 2007 - 16:05

Neredeyse hiç oyun oynamam, oynadığım tek oyun sims Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 531698 o da simulasyon oluyo galiba ^^
pottırrr
pottırrr

Yararlılık Puanı : -9
Kadın

Mesaj tarafından !!!BuRaK!!! Paz 30 Ara. 2007 - 9:41

ben oyumu strateji'ye verdim bana çok eylenceli geliyor...
!!!BuRaK!!!
!!!BuRaK!!!

Yararlılık Puanı : -19
Erkek

Mesaj tarafından IIchigoo Paz 30 Ara. 2007 - 19:46

Çok sık oynamam ama oynarsam, aksiyon türü oynarım..
IIchigoo
IIchigoo

Yararlılık Puanı : -12
Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 7 Ocak 2008 - 13:41

aksiyon,strateji,spor,adventure oynarım ama şu aralar oyun oynamıyorum...
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Mesaj tarafından sailormoon Salı 15 Ocak 2008 - 17:52

adventure forever Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 480603 oyun tavsiye ederseniz sevinirim :hımfg:
sailormoon
sailormoon

Yararlılık Puanı : -3

Mesaj tarafından Stleap Salı 15 Ocak 2008 - 18:00

Ben daha çok aksiyon oynarım, ama adventure olarak sevdiğim baya Broken Sword serileri vardı, bir de runaway lar bunların yanında da Rhem diye hayatımda oynadığım en çok adventure oyunlarını tavsiye edebilirim ^^
Stleap
Stleap

Yararlılık Puanı : -18

Mesaj tarafından aXed_mind C.tesi 1 Mart 2008 - 12:52

adventure'a werdim ben..fawori oyunum da fahrenheit'tir...
aXed_mind
aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Mesaj tarafından Brightblade C.tesi 1 Mart 2008 - 14:10

29 yaşındayım, 20 senedir oyun oynarım ama bir türlü beceremedim bu advanture oyunlarını yavvv...

eskisi kadar oynamıyorum ama oynadıklarım arasında favori türlerim fps, strateji ve rpg dir.
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : -232
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com/index.htm

Mesaj tarafından bedifeci C.tesi 1 Mart 2008 - 15:40

Aksiyon
Atari/arcade oyunları özelikle neo geo oyunları dövüş oyunları hoşuma gider ama oyun oynamayı bıraktım vakit bulamıyorum strateji oyunları ve online oyunları da z amanın da oynardım benden geçti dostum...
bedifeci
bedifeci

Yararlılık Puanı : -13
Erkek

http://animemangantr.turkforumpro.com

Mesaj tarafından beyazm Çarş. 7 Mayıs 2008 - 15:41

arada sırada aksiyon fps yada tps iyi oluyor. ama fazla sık değil.
beyazm
beyazm

Yararlılık Puanı : -3
Erkek

Mesaj tarafından Kitiara Çarş. 7 Mayıs 2008 - 16:22

Rpg'ye oy veren bi ben miyim? Tamam adventure da hoşuma gider ama rpg'nin tadı bi başka yaa... Oyun dediniz de şimdi Silent Hill 4 oynayasım geldi bak... Yarısında da bırakmıştım, şimdi yapayalnız evde kim oynayacak onu?
Kitiara
Kitiara
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : 519
Kadın
Hobi : Uyumak
Lakap : Kiti, Kit, Sarı Pisi

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından aXed_mind Çarş. 7 Mayıs 2008 - 16:30

ne güzel oyundur S.Hill the room...ama 3 dha güzel,dha korkunç bence
aXed_mind
aXed_mind
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 1317
Erkek
Hobi : Serbest Çağrışım..
Lakap : Orkidm var en zor gnümde,Pilav yerim Sarıyer'de,Bacağma dolarm kariyeri de,Çocuk da yparm bariyer de

Mesaj tarafından martikanadi Çarş. 7 Mayıs 2008 - 16:41

S. Hill gibi oyunları bende severim ama genelde ingilizce olduğu için pek anlayamıyorum oyunu bitiremiyorum... S. Hill de ipucu çözme vardı değil mi?.. hatırlıyorum öyle bir şeyler...

Ama RPG leride seviyorum... gerçi bir süre sonra sıkıyor.... CS oynamayı çok istiyorum ama ilk 1 dk da öldüğüm için oynayamıyorum Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 829804..

Varsa yoksa Flash oyunlar Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 829804....
martikanadi
martikanadi
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : 15
Kadın
Hobi : Anime :),

Mesaj tarafından Brightblade Çarş. 7 Mayıs 2008 - 18:21

bende uzun süredir oynamıyorum, en son HoMM V oynadım.. yakında Wow'a girmeyi düşünüyorum..

flash oyundeme bana martıııı Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 999372
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Erkek

Mesaj tarafından kikoushi Çarş. 7 Mayıs 2008 - 18:51

Abi wow'a girme, çı-ka-maz-sın... Çok açık ve net söylüyorum, kendisi bana hayatla ilişiğimi kopartmaya gelecek kadar zor anlar yaşattı o kadar diyeyim.. Ayrıca ben artık "sanitarium"a başlıyorm, bilen bilir bu efsaneyi Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 824580 (Ayrıca başka bir kült adventure oyunu olan Another World'de şu an inmekte, zaten 70 mb bişi ^^)
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Kitiara Çarş. 7 Mayıs 2008 - 20:00

Aranızda Disciples'tan haberdar olan bir Allah kulu var mı acaba?
Kitiara
Kitiara
V.I.P
V.I.P

Yararlılık Puanı : 519
Kadın
Hobi : Uyumak
Lakap : Kiti, Kit, Sarı Pisi

http://www.cnbce.tv/forum/default.asp

Mesaj tarafından Brightblade Çarş. 7 Mayıs 2008 - 22:18

sanitarium'u bir süre oynadık.. hakkaten güzeldir, değişiktir onu da ekliyim... wow'a girmek lazım ama ya oynamadım demeye utanmaya başladım...

bu aradakitiara disciplestanhaberimimz varda oynamadık Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 766952
Brightblade
Brightblade
V.I.P
V.I.P

Erkek

Mesaj tarafından hythloth Cuma 30 Mayıs 2008 - 16:47

Wow guzeldir biz su aralar arkadaslarla wow dota oynuoruz ama ben ondan da sıkıldım bu arada oyum strateji ye...
hythloth
hythloth
hythloth
hythloth

Yararlılık Puanı : 614
Erkek

Mesaj tarafından yrch C.tesi 21 Haz. 2008 - 12:09

staratejiden şaşmam stratejiye cankurban eheh Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 829804
yrch
yrch

Erkek

Mesaj tarafından kralgoku C.tesi 21 Haz. 2008 - 22:52

biri oyunmu dedi benim iki tane vazgeçemedim şey vardır biri oyun oynamak bi diğeride bu sitede yatıyo zaten anime dir ve hemen hemen her türlü oyunda iyimdir varmı arkadaşlarlar mame de yada ggpo da yada kalirese oyun oynayan sf yada kof sizlerlede oyun oynamak isterim varsa kendine güvenen kapışabiliriz Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 829804
kralgoku
kralgoku

Yararlılık Puanı : 7
Erkek

Mesaj tarafından bebe C.tesi 16 Ağus. 2008 - 1:01

her ne kadar aksiyon ve koku/gerilim oyunlarını sevsem de oyumu macera oyunlarına verdim.Fahrenheit'de karakterimizi kurtarmaya çalışırken yaşadığım gerilimi,bir bulmacada takılıp geçtikten sonra yaşadığım tatmini ve sevinci ve en önemlisi de karakterlerle en çok bütünleşebildiğimiz en çok konu çeşitliliğini sunan her hedefimize yaklaştığımzda duyduğum hazı bana sadece bir kaç korku oyunu dışında(silent hill-fatal frame en iyi örnekleri galiba) başka seriler veremedi bir aksiyonda ne olabilir ki en fazla zaten fps'ler oyunlara bulaştığımdan beri bir kaç oyun dışında hiç bulaşmadığım bir türdür strateji olarak age of serilerini ve warcraftı epey iyi oynarım diyebilirim ama başka serilere de pek bulaşmadım ... önermek içinse ..grim fandango-fahrenheit-still life-syberia-runaway-belki nancy drew ve grafikleri kötü de olsa(2 boyutlu) 5 days a strangerın yarattığı gerilim ve 5. güne geldiğinizde keşke bitmese dedirten hikayesi ve karakterleri hoş,kurgusuysa mükemmel olan seriyi önerebilirim hem de ilk oyunu sitesinden Türkçe paketiyle beraber indirilebiliyor. Ne kadar sık oyun oynar, en çok hangi tür oyunları seversini 824580

bebe

Yararlılık Puanı : -11
Erkek

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics