Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi

+2
kikoushi
Angelus
6 posters

L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi Empty L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi

Mesaj tarafından Angelus Paz 30 Eyl. 2007 - 19:07

.L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi 341092696-kucukresim

13 yaşındaki aktris Mayuko Fukuda, 300 adayın arasından sıyrılarak Death Note’un spinoff filmi L’in yeni oyuncusu oldu. Ken'ichi Matsuyama’nın canlandırdığı L karakterinin zıttı olarak; Fukuda, Maki isimli gizemli ve dahi bir kızı canlandıracak.

Takeshi Obata ve Tsugumi Ooba’nın mangası Death Note’dan uyarlanan iki live-action filmin ardından bu sene ağustos ayında çekimlerine başlanan ve alternatif bir başka hikayeyi anlatacak olan L’in; 9 Şubat 2008’de aynı anda Japonya, Kore, Hong Kong ve Tayvan’da gösterime girecek ilk film olduğu belirtildi. Yapımcılar resmi sitesinde, filmin o gün daha çok ülkede gösterilmesinin mümkün olduğunu açıkladılar. Death Note’un ikinci live-action filmi Death Note: The Last Name ise Japonya ve Hong Kong’da aynı anda gösterime giren ilk filmdi

Alıntıdır
Angelus
Angelus

Yararlılık Puanı : -6
Kadın
Hobi : Anime,Music,Books

L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi Empty Geri: L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi

Mesaj tarafından kikoushi Paz 30 Eyl. 2007 - 20:33

Ya şu animelerin filmlerini yapmasalar olmuyo mu sanki L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi 829804 Şahsen hiç haz etmiyorum kendilerinden ama bilgi için çok saol, bakalım çıksın onu da izleriz, hımf L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi 829804
kikoushi
kikoushi
Site Owner
Site Owner

Yararlılık Puanı : 878
Erkek
Hobi : NBA-Adventure Oyunları-Gerilim Filmleri/Romanları
Lakap : Goku

https://animeup.yetkin-forum.com

L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi Empty Geri: L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi

Mesaj tarafından Stleap Cuma 12 Ekim 2007 - 0:25

Aynen ben de animelerin kanlı canlı insanlara dönüşmesinden hoşlanmıyorum L Filminin Yeni Oyuncusu ve Gösterim Tarihi 445351 Bu nedenle pek de izlemiyorum açıkcası bu türleri...
Stleap
Stleap

Yararlılık Puanı : -18

Mesaj tarafından bLue-Dragon C.tesi 20 Ekim 2007 - 20:41

Ben o animenin filmini izlerim sonra yorum yaparım.Mesela Street Fighter'ın yabancı filmi güzel olmuş ve karakterleri benzetmişler.Anlayacağınız film olursa ilk önce izler sonra yorum yaparım...Ama moviesine gelince konuşmaya gerek yok hemen izlerim..
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Mesaj tarafından okiedokie C.tesi 29 Ara. 2007 - 16:08

Bence de nadir olsa da güzel live-action larda oluyor *_*
okiedokie
okiedokie

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

Mesaj tarafından bLue-Dragon Ptsi 4 Şub. 2008 - 20:35

ben Death Note tha last nameyi izledim..süperdi.
bLue-Dragon
bLue-Dragon
Admin
Admin

Yararlılık Puanı : 639
Erkek
Hobi : Msn-Pc-Anime

Mesaj tarafından huoseyn Perş. 14 Şub. 2008 - 14:49

bu kendine özgün bir hikaye olacak izlemeye değer...
huoseyn
huoseyn

Yararlılık Puanı : 0
Erkek

- Similar topics